Βίκυ Βολιώτη: Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα

11:26 - 23/05/2023

Η ηθοποιός Βίκυ Βολιώτη, μίλησε για τον γάμο της αλλά και για την διαδικασία υιοθεσία της κόρης της, αναφέροντας πως της είχε αποκαλύψει πως δεν είναι η βιολογική της μητέρα. «Από την αρχή έχω πει στην κόρη μου πως η βιολογική της μητέρα είναι άλλη, δεν κρύψαμε κάτι. Η πρώτη συνάντηση με τον σύζυγο μου, ήταν όταν γυρίζαμε μία ταινία μαζί και εκείνος ήταν διευθυντής φωτογραφίας. Η πρώτη συνάντηση με την Άννα ήταν όπως όταν μία βιολογική μητέρα συναντάει το μωρό της, αφού γεννήσει. Με το που είδα την κόρη μου ήταν το παιδί μου, τέλος. Η διαδικασία υιοθεσίας μας δυσκόλεψε. μας πήρε 1,5 χρόνο, ήταν πολύ ψυχοφθόρα», τόνισε στο MEGA η Βίκυ Βολιώτη. Μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον γάμο, τονίζοντας

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Βολιώτη: «Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα»

Τι είπε για τη διαδικασία της υιοθεσίας η ηθοποιός.

Διαβάστε το στο in.gr

Βίκυ Βολιώτη: «Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα»

Τι είπε για τη διαδικασία της υιοθεσίας η ηθοποιός.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Βίκυ Βολιώτη: «Πότε είπα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα»

Η Βίκυ Βολιώτη για την κόρη της, τη διαδικασία της υιοθεσίας, και για τον γάμο.

Διαβάστε το στο tovima

Βίκυ Βολιώτη: «Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα»

Για την κόρη της, τη διαδικασία της υιοθεσίας, και για τον γάμο, μίλησε η Βίκυ Βολιώτη στο «MEGA Καλημέρα».Για την κόρη της, τη διαδικασία της υιοθεσίας, και για τον γάμο, μίλησε η Βίκυ Βολιώτη στο «MEGA Καλημέρα».Για την υιοθεσία της κόρης της αποκάλυψε: «Από την αρχή έχω πει στην κόρη μου πως η βιολογική της μητέρα είναι άλλη, δεν κρύψαμε κάτι. Η πρώτη συνάντηση με τον σύζυγο μου, ήταν όταν γυρίζαμε μία ταινία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βίκυ Βολιώτη: «Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα»

Για την κόρη της αλλά και τη γνωριμία με τον σύζυγό της μίλησε η Βίκυ Βολιώτη To άρθρο Βίκυ Βολιώτη: «Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βίκυ Βολιώτη: «Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα»

Η Βίκυ Βολιώτη έχει αναφερθεί πολλές φορές σε συνεντεύξεις της στην θετή της κόρη και στη διαδικασία που ακολούθησε με τον σύζυγό της προκειμένου να την αποκτήσουν. Η ηθοποιός σε νέα συνέντευξη που έδωσε στο «MEGA Καλημέρα», αναφέρθηκε στην κόρη της, τη διαδικασία της υιοθεσίας, και τον γάμο. Για την υιοθεσία της κόρης της αποκάλυψε: […] The post Βίκυ Βολιώτη: «Από την πρώτη στιγμή αποκάλυψα στην κόρη μου ότι δεν είμαι η βιολογική της μητέρα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα