Άρης Καβατζίκης για Ουγγαρέζο: «Ένα χρόνο δεν μου μιλούσε, με είχε κάνει δυο φορές μπλοκ»

14:08 - 23/05/2023

Ο Άρης Καβατζίκης ήταν καλεσμένος σήμερα στο πάνελ της Ελένης Μενεγάκη και στην έναρξη της εκπομπής, ο ίδιος και ο […] The post Άρης Καβατζίκης για Ουγγαρέζο: «Ένα χρόνο δεν μου μιλούσε, με είχε κάνει δυο φορές μπλοκ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Άρης Καβατζίκης «έδωσε» τον Ουγγαρέζο: «Ένα χρόνο δεν μου μιλούσε, με είχε κάνει δυο φορές μπλοκ»

Καλεσμένος στο πάνελ της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Άρης Καβατζίκης, ο οποίος μίλησε και για την παλιότερη συνεργασία του με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο.Καλεσμένος στο πάνελ της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Άρης Καβατζίκης, ο οποίος μίλησε και για την παλιότερη συνεργασία του με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο.Όλα ξεκίνησαν όταν ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σχολίασε το ροζ σακάκι του Καβατζίκη, τον οποίο παρομοίασε με τον Άλκη (Μάκη Δελαπόρτα) από το Ρετιρέ. Α.Κ.: Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τον Δημήτρη, από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Καβατζίκης για Ουγγαρέζο: "Ένα χρόνο δεν μου μιλούσε, με είχε κάνει δυο φορές μπλοκ"

"Τώρα είμαστε στα καλύτερά μας"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»