Σοφία Χατζηπαντελή: Η αφοπλιστική απάντηση στην Ραμόνα Βλαντή – «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε μένα»

19:00 - 23/05/2023

Η Σοφία Χατζηπαντελή βρίσκεται στις Κάννες, καθώς ήταν καλεσμένη στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου για τις ανάγκες γνωστής To άρθρο Σοφία Χατζηπαντελή: Η αφοπλιστική απάντηση στην Ραμόνα Βλαντή – «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε μένα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Χατζηπαντελή: Η αφοπλιστική απάντηση στην Ραμόνα Βλαντή – «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε μένα»

Το γνωστό μοντέλο και πρώην κριτής του GNTM έκανε δηλώσεις στην εκπομπή «Με αγάπη, Χριστιάνα» του Alpha Κύπρου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σοφία Χατζηπαντελή: «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε εμένα»

Η Σοφία Χατζηπαντελή απαντάει στις κριτικές της Ραμόνα Βλαντή για τις πλαστικέςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Η Σοφία Χατζηπαντελή απαντά στα σχόλια της Ραμόνας Βλαντή: «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε μένα»

Μέχρι τις Κάννες ταξίδεψε η Σοφία Χατζηπαντελή, καθώς ήταν καλεσμένη στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου για τις ανάγκες γνωστής εταιρείας καφέ. Η πρώην κριτής του GNTM και μοντέλο μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Με αγάπη, Χριστιάνα» του Alpha Κύπρου και στον Κώστα Καρνάκη και μεταξύ άλλων απάντησε στα αρνητικά σχόλια που έκανε για εκείνη η Ραμόνα Βλαντή. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Σοφία Χατζηπαντελή απαντά στην Ραμόνα Βλαντή: «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε εμένα»

Στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» στον Alpha Κύπρου και στον Κώστα Καρνάκη απάντησε η Σοφία Χατζηπαντελή στα σχόλια που είχε […] The post Η Σοφία Χατζηπαντελή απαντά στην Ραμόνα Βλαντή: «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε εμένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σοφία Χατζηπαντελή σε Ραμόνα Βλαντή: «Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε εμένα»

«Πιστεύω στο κάρμα πάρα πολύ. Όλα μπορούν να είναι ψεύτικα πάνω μου αλλά ο εαυτός μου είναι πάντα αυθεντικός»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Σοφία Χατζηπαντελή: Η αφοπλιστική απάντηση στην Ραμόνα Βλαντή

«Δεν υπάρχει τίποτα ψεύτικο σε μένα»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σοφία Χατζηπαντελή: Η αφοπλιστική απάντηση στη Ραμόνα Βλαντή – «Πιστεύω στο κάρμα»

Η Σοφία Χατζηπαντελή βρέθηκε στις Κάννες για το 76ο Φεστιβάλ Κινηματογράφου και απάντησε σε ερώτηση σχετικά με τις αιχμηρές δηλώσεις της Ραμόνας Βλαντή. Η Ραμόνα είχε δηλώσει στην εκπομπή «Mega Καλημέρα»: «Τα φρύδια της Χατζηπαντελή μπορεί να μην είναι και δικά της. Δεν μπορεί να κρίνει, γιατί είναι γεμάτη στις πλαστικές». «Ο εαυτός μου είναι […] The post Σοφία Χατζηπαντελή: Η αφοπλιστική απάντηση στη Ραμόνα Βλαντή – «Πιστεύω στο κάρμα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»