Πένυ Αγοραστού: Έκανα καλλιτεχνικό ρεπορτάζ, όλα είναι στημένα, για να γίνει ντόρος – Ουσιαστικά θέλεις να ξεμπροστιάσεις τον άλλον

04:00 - 24/05/2023

O Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Τρίτης (23/5) την Πένυ Αγοραστού. Η ταλαντούχα ηθοποιός, αυθόρμητη και αφοπλιστική, μίλησε για την επαγγελματική διαδρομή της, το πέρασμα από το καλλιτεχνικό ρεπορτάζ στην υποκριτική και σχολίασε την τηλεόραση του «σήμερα». Τι ήταν αυτό που την τσάντιζε όταν εργαζόταν στο Alter; «Έκανα καλλιτεχνικό ρεπορτάζ στο ALTER. Δεν μου λείπει καθόλου. Βλέπω όλες αυτές τις εκπομπές τώρα και πλήττω, βαριέμαι πάρα πολύ. Τις έχω απομυθοποιήσει, τα έκανα στα 18 μου και πλέον δεν μου αρέσει. Όλα είναι στημένα, τα περισσότερα γίνονται για να γίνει ένας ντόρος» είπε αρχικά και πρόσθεσε: «Μου φαίνονται υπερβολικά όλα! Στο ALTER ο καθένας είχε τον

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 17/4/2024

Σοκαριστική αποκάλυψη από επιζώντα της σφαγής της Χαμάς στο φεστιβάλ Nova – «Σχεδόν 50 άτομα αυτοκτόνησαν»

Σούνακ σε Νετανιάχου: Η κλιμάκωση του πολέμου στη Μέση Ανατολή δεν είναι προς το συμφέρον κανενός

«Κλειστές» οι τράπεζες για έξι ημέρες – Προβληματισμός στους καταναλωτές

Τραγωδία στη Βραζιλία: Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την σύντροφό του – Του δάγκωσε το δάχτυλο ενώ έκαναν σεξ

Προειδοποιεί ο Νετανιάχου: «Θα χτυπήσουμε χωρίς έλεος τα τέρατα που μας επιτέθηκαν»