Τάκης Ζαχαράτος: «Αν δω τον Γιώργο Μαζωνάκη θα του μιλήσω, δεν έχω κανένα θέμα»

09:18 - 24/05/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Τίνα Μεσσαροπούλου παραχώρησε ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο γνωστός καλλιτέχνης απάντησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Τάκης Ζαχαράτος: «Αν δω τον Γιώργο Μαζωνάκη θα του μιλήσω, δεν έχω κανένα θέμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος για Μαζωνάκη: Δεν του άρεσε που τον σατίριζα

«Αν δω τον Γιώργο Μαζωνάκη θα του μιλήσω, δεν έχω κανένα θέμα», λέει ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο Τάκης Ζαχαράτος παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Τίνα Μεσσαροπούλου. Ο γνωστός καλλιτέχνης απάντησε, μεταξύ άλλων, και για τον Γιώργο Μαζωνάκη. «Δεν έχω μετρήσει πόσες φωνές κάνω στην παράσταση. Αν μου ζητούσε ο Κυριάκος Μητσοτάκης ιδέα ... Περισσότερα To άρθρο Τάκης Ζαχαράτος για Μαζωνάκη: Δεν του άρεσε που τον σατίριζα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τάκης Ζαχαράτος για την κόντρα με τον Γιώργο Μαζωνάκη: «Δεν του άρεσε που τον σατίριζα. Αν τον δω…»

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε ο Τάκης Ζαχαράτος, ο οποίος απάντησε σχολίασε τα πρόσωπα των εκλογών ενώ αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στον Γιώργο Μαζωνάκη. «Δεν έχω μετρήσει πόσες φωνές κάνω στην παράσταση. Αν μου ζητούσε ο Κυριάκος Μητσοτάκης ιδέα για το τρέιλερ των εκλογών, θα το έκανα τύπου βραδιά Όσκαρ. Στον Τσίπρα θα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τάκης Ζαχαράτος: "Αν δω τον Γιώργο Μαζωνάκη θα του μιλήσω, δεν έχω κανένα θέμα"

"Δεν του άρεσε που τον σατίριζα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Ο Γιώργος Μαζωνάκης με κάνει καλύτερα από ότι τον κάνω εγώ»

Ο Τάκης Ζαχαράτος έχει τον δικό του τρόπο να βλέπει τα πράγματα και να σατιρίζει εκείνα και εκείνους που αγαπά περισσότερο. Με τον ίδιο τρόπο εμπνέεται νέους ρόλους για τους πολιτικούς αρχηγούς της Ελλάς. «Δεν έχω μετρήσει πόσες φωνές κάνω στην παράσταση. Αν μου ζητούσε ο Κυριάκος Μητσοτάκης ιδέα για το τρέιλερ των εκλογών, θα […] The post Τάκης Ζαχαράτος: «Ο Γιώργος Μαζωνάκης με κάνει καλύτερα από ότι τον κάνω εγώ» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»