Άγγελος Ανδριόπουλος: Ο ηθοποιός από τις Άγριες Μέλισσες καταγγέλλει – «Απολύθηκα λόγω εγκυμοσύνης»

13:20 - 24/05/2023

Μια απίστευτη καταγγελία έκανε ο ηθοποιός Άγγελος Ανδριόπουλος, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. To άρθρο Άγγελος Ανδριόπουλος: Ο ηθοποιός από τις Άγριες Μέλισσες καταγγέλλει – «Απολύθηκα λόγω εγκυμοσύνης» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγγελος Ανδριόπουλος: Η καταγγελία του πατρινού ηθοποιού- «Απολύθηκα λόγω εγκυμοσύνης»

Μια απίστευτη καταγγελία έκανε ο πατρινός ηθοποιός Άγγελος Ανδριόπουλος, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Άγγελος Ανδριόπουλος: Καταγγέλλει ότι απολύθηκε λόγω της εγκυμοσύνης της συζύγου του

Άγγελος Ανδριόπουλος: Σε μία καταγγελία που εγείρει ερωτηματικά προχώρησε ο ηθοποιός Άγγελος Ανδριόπουλος. Συγκεκριμένα υποστηρίζει ότι απολύθηκε λόγω της εγκυμοσύνης της συζύγου του. Σε ανάρτησή του στο facebook ο Άγγελος Ανδριόπουλος αναφέρει ότι ενώ είχε συμφωνήσει να συμμετέχει σε μία παράσταση το καλοκαίρι και είχε ήδη κάνει πρόβες, δέχτηκε ένα τηλεφώνημα από την παραγωγή και […] Το άρθρο Άγγελος Ανδριόπουλος: Καταγγέλλει ότι απολύθηκε λόγω της εγκυμοσύνης της συζύγου του εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Άγγελος Ανδριόπουλος: «Απολύθηκα λόγω εγκυμοσύνης»

Ο ηθοποιός αποκάλυψε πως απολύθηκε από θεατρική παράσταση, επειδή η σύζυγός του έμεινε έγκυος.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Άγγελος Ανδριόπουλος: Σοκάρει η καταγγελία του ηθοποιού – “Απολύθηκα λόγω εγκυμοσύνης της συζύγου μου”

Ο Άγγελος Ανδριόπουλος έκανε μια σοκαριστική καταγγελία με ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Συγκεκριμένα όπως υποστηρίζει ο ηθοποιός, τον οποίο γνωρίσαμε από τις Άγριες Μέλισσες, απολύθηκε από θεατρική παράσταση, λόγω της εγκυμοσύνης της συζύγου του. Αναλυτικά η ανάρτηση του Άγγελου Ανδριόπουλου: «Σε άλλα νέα, σήμερα απολύθηκα λόγω… εγκυμοσύνης. Να κλείνεις μια συμφωνία […] The post Άγγελος Ανδριόπουλος: Σοκάρει η καταγγελία του ηθοποιού – “Απολύθηκα λόγω εγκυμοσύνης της συζύγου μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Άγγελος Ανδριόπουλος: «Απολύθηκα λόγω… εγκυμοσύνης»

Την απόλυσή του λόγω εγκυμοσύνης της συζύγου του καταγγέλλει μέσω Facebook ο ηθοποιός Άγγελος Ανδριόπουλος. Ο ηθοποιός τον οποίο φέτος είδαμε στη «Στοργή» και στο παρελθόν σε σειρές όπως οι «Άγριες Μέλισσες» και το «Κόκκινο ποτάμι» ανέφερε μέσω των social media ότι απολύθηκε από την καλοκαιρινή παράσταση που είχε κλείσει με την αιτιολογία ότι η […] The post Άγγελος Ανδριόπουλος: «Απολύθηκα λόγω… εγκυμοσύνης» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»