Άφωνος ο Νίκος Μουτσινάς με τη συνεργάτιδά του: «Τι πας και λες στο Happy Day;»

15:32 - 24/05/2023

Τη συνεργάτιδά του, που μίλησε με τη Σταματίνα Τσιμτσιλή, έψαχνε σήμερα στο πλατό ο Νίκος Μουτσινάς. «Πάντως, επειδή λέμε για […] The post Άφωνος ο Νίκος Μουτσινάς με τη συνεργάτιδά του: «Τι πας και λες στο Happy Day;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Μουτσινάς σε συνεργάτιδά του: «Βγάλτε φωτογραφίες μαζί της, θα φύγει νωρίτερα – Τι πας και λες στο Happy Day;»

Τις τελευταίες ημέρες, με το κλείσιμο της τηλεοπτικής σεζόν να πλησιάζει, ακούγονται πολλά για το ποια εκπομπή θα πάρει το πράσινο φως και για του χρόνου και ποια θα κοπεί. Μια από τις εκπομπές για τις οποίες δεν είναι ακόμα εντελώς ξεκάθαρο για το εάν θα ρίξει αυλαία φέτος, είναι και το «Καλό Μεσημεράκι» του Νίκου Μουτσινά. Ο παρουσιαστής έχει προβεί σε σχόλια για το αν θα συνεχίσει ή όχι το «Καλό Μεσημεράκι» μέσα από την εκπομπή του. Μάλιστα, ο ίδιος σήμερα σχολίασε ένα απόσπασμα της εκπομπής «Happy Day» στην ενότητα της εκπομπής του, «Χρυσή Τηλεόραση», ενώ τα σχόλια του παρουσιαστή ήταν αρκετά απολαυστικά. Στο απόσπασμα, φαίνεται η παρουσιάστρια του «Happy Day» Σταματίνα Τσιμτσιλή να λ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έξαλλος ο Νίκος Μουτσινάς με τη συνεργάτιδά του: «Τι πας και λες;»

Τη συνεργάτιδά του, που μίλησε με τη Σταματίνα Τσιμτσιλή και της αποκάλυψε το παρασκήνιο του «τέλους» της εκπομπής «Καλό Μεσημεράκι», έψαχνε σήμερα στο πλατό ο Νίκος Μουτσινάς. «Πάντως, επειδή λέμε για τηλεοπτικό ρεπορτάζ, χθες συνάντησα ένα κορίτσι από την ομάδα του Μουτσινά και μου έλεγε πως είναι όλοι πάρα πολύ στεναχωρημένοι, γιατί, μου λένε ‘είμαστε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Νίκος Μουτσινάς σε συνεργάτιδά του: «Τι πας και λες στο Happy Day;»

«Ποια ήταν; Ποια κοπέλα κρύβεται; Κοπέλα δεν είπαμε; Ιωάννα, εσύ; Εσύ; Θα τα πούμε αργότερα»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βιβή Αναστασιάδου: «Γι’ αυτό δεν πήρα την απόφαση να έρθω στην Αθήνα να κάνω τηλεόραση»

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Δεν τα έχω ξαναπεί ποτέ αυτά τα πράγματα»

Ηλίας Βρέττος: «Μου άφησε πολύ γλυκιά γεύση το Πιο Μεγάλο Παζάρι»

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας υποψιάζεται ότι σκότωσε τον πατέρα του

Πρώτος από εμάς: Ο Άλκης γνωρίζει την ετεροθαλή αδελφή του

Ελεονώρα Μελέτη για τις Ευρωεκλογές: «Δεν είμαι η άνεργη παρουσιάστρια που έψαχνε τι θα κάνει στο επόμενο βήμα»