Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Εγώ πήρα την απόστασή μου από τον Πατέρα Αντώνιο, ο Πάνος Μουζουράκης του έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης»

09:00 - 25/05/2023

Με αφορμή το βίντεο που ανάρτησε ο Πάνος Μουζουράκης, λίγο πριν τον γάμο του με την Μαριλού Καζάρη, και μια […] The post Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Εγώ πήρα την απόστασή μου από τον Πατέρα Αντώνιο, ο Πάνος Μουζουράκης του έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τσιμτσιλή: «Εγώ πήρα απόσταση από τον Πατέρα Αντώνιο, ο Μουζουράκης έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης»

«Το ότι ο Πάνος, παρά τα καταγγελόμενα θέλει να δείξει ότι εγώ είμαι εδώ και του φόρτωσαν σκάνδαλα και δεν…

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σταματίνα Τσιμτσιλή: "Εγώ πήρα την απόστασή μου από τον Πατέρα Αντώνιο, ο Πάνος Μουζουράκης του έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης"

"Ήμουν στη Μυτιλήνη σε εκδήλωση της Κιβωτού με τον Πάνο, τα δύο κεντρικά πρόσωπα και δεν ήρθε, έστειλε ένα μήνυμα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»