Νανά Παλαιτσάκη: «Πίστευα παλιότερα ότι ο Γιώργος Λιάγκας είναι σεξιστής και άξεστος»

11:16 - 25/05/2023

Η Νανά Παλαιτσάκη παραχώρησε μία αποκλειστική και αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και στην Άννα Ζηρδέλη και σχολίασε το […] The post Νανά Παλαιτσάκη: «Πίστευα παλιότερα ότι ο Γιώργος Λιάγκας είναι σεξιστής και άξεστος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νανά Παλαιτσάκη: Παλιότερα θεωρούσα σεξιστή και άξεστο τον Γιώργο Λιάγκα

Η Νανά Παλαιτσάκη παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «MEGA Καλημέρα» και στη δημοσιογράφο Άννα Ζηρδέλη όπου και σχολίασε το ελληνικό τηλεοπτικό τοπίο. Στην συνέντευξή της η Νανά Παλαιτσάκη δήλωσε αρχικά: «Στην μετάδοση της κηδείας του Κωνσταντίνου ακουστήκαν ”τέρατα” λόγω άγνοιας της ελληνικής γλώσσας. Βρίσκονται άσχετοι σε εκπομπές σε θέσεις που δεν θα έπρεπε να είναι». Στην συνέχεια η δημοσιογράφος κλήθηκε να σχολιάσει τα τηλεοπτικά πρόσωπα. «Η Ζενεβιέβ Μαζαρί μου αρέσει, έχει προσωπικότητα. Θα έπρεπε να υπάρχουν άνθρωποι του Γιώργου Καράβα να τον ”γειώσουν” για το δικό του καλό. Υπάρχουν και άνθρωποι που βγαίνουν στην τηλεόραση που είναι χειρότεροι από τον Γιώργο Καράβα. Η

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νανά Παλαιτσάκη για Γιώργο Λιάγκα: «Πίστευα παλιότερα ότι είναι σεξιστής και άξεστος»

Η Νανά Παλαιτσάκη μιλώντας στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» σχολίασε το ελληνικό τηλεοπτικό τοπίο. «Στην μετάδοση της κηδείας του Κωνσταντίνου ακουστήκαν ”τέρατα” λόγω άγνοιας της ελληνικής γλώσσας. Βρίσκονται άσχετοι σε εκπομπές σε θέσεις που δεν θα έπρεπε να είναι», είπε αρχικά η Νανά Παλαιτσάκη. Παράλληλα, η Νανά Παλαιτσάκη σχολίασε τα τηλεοπτικά πρόσωπα. «Η Ζενεβιέβ Μαζαρί μου […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νανά Παλαιτσάκη: «Έγραφα ότι ο Γιώργος Λιάγκας είναι σεξιστής και άξεστος»

Η Νανά Παλαιτσάκη παραχώρησε μία αποκλειστική και αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και στην Άννα Ζηρδέλη και σχολίασε το ελληνικό τηλεοπτικό τοπίο. Η Νανά Παλαιτσάκη παραχώρησε μία αποκλειστική και αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και στην Άννα Ζηρδέλη και σχολίασε το ελληνικό τηλεοπτικό τοπίο. Στην συνέντευξή της η Νανά Παλαιτσάκη δήλωσε αρχικά: «Στην μετάδοση της κηδείας του Κωνσταντίνου ακουστήκαν ”τέρατα” λόγω άγνοιας της ελληνικής γλώσσας. Βρίσκονται άσχετοι σε εκπομπές σε θέσεις που δεν θα έπρεπε να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νανά Παλαιτσάκη: "Πίστευα παλιότερα ότι ο Γιώργος Λιάγκας είναι σεξιστής και άξεστος"

"Ήταν λάθος που η Φαίη Σκορδά πήγε στον Σκαι, είναι ένα κανάλι ενημέρωσης"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»