Τάκης Ζαχαράτος: Έχω μέσα μου την Αλίκη Βουγιουκλάκη

19:14 - 25/05/2023

Ο Τάκης Ζαχαράτος μίλησε για τη δουλειά του, τους ανθρώπους που τον επηρέασαν και τον βοήθησαν  και την ιδιαίτερη σχέση που νιώθει πως έχει με την Αλίκη Βουγιουκλάκη.Ο Τάκης Ζαχαράτος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Στούντιο 4 στην ΕΡΤ1 και μίλησε για τις παραστάσεις του και τους ανθρώπους που τον επηρέασαν θετικά στη ζωή του. Ειδικότερα αναφέρθηκε στην Αλίκη Βουγιουκλάκη και στη Μαρινέλλα που του έδωσαν τις συμβουλές που χρειαζόταν να ακούσει για να στήσει σωστά την καριέρα του. Η σχέση του με τη Μαρινέλα ξεκίνησε στην ηλικία των 5 ετών όταν σταμάτησε να τρώει επειδή δεν πήγε στο σπίτι η διάσημη ερμηνεύτρια. Ο Τάκης Ζαχαράτος είπε σχετικά: «Όταν ήμουν πέντε χρονών άκουσα την φωνή της στο ραδιόφωνο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά