Πόπη Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα

08:50 - 26/05/2023

Η Πόπη Τσαπανίδου ήταν καλεσμένη στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 «Καλημέρα Ελλάδα».

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πόπη Τσαπανίδου: Έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Αλέξη Τσίπρα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Πόπη Τσαπανίδου επανεμφανίστηκε – «Έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα»

Την επανεμφάνισή της έκανε η εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ Πόπη Τσαπανίδου, μετά την Κυριακή των εκλογών. Η Πόπη Τσαπανίδου μίλησε στον ΑΝΤ1 και είπε πως το αποτέλεσμα των εκλογών ήταν σοκαριστικό. Ωστόσο ανέφερε πως δεν έπρεπε να εκδοθεί… «silver alert» γι αυτήν, ενώ διέψευσε τα σενάρια περί υποβολής παραίτησης μετά τη μεγάλη νίκη της ΝΔ. ... Περισσότερα To άρθρο Η Πόπη Τσαπανίδου επανεμφανίστηκε – «Έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πόπη Τσαπανίδου: «Εθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα»

«Είδα πολλά amber alert, silver alert για να πω την αλήθεια», είπε χαρακτηριστικά η Πόπη Τσαπανίδου

Διαβάστε το στο in.gr

Πόπη Τσαπανίδου: «Εθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα»

«Είδα πολλά amber alert, silver alert για να πω την αλήθεια», είπε χαρακτηριστικά η Πόπη Τσαπανίδου

Διαβάστε το στο tanea.gr

Πόπη Τσαπανίδου: «Δεν παραιτήθηκα, έθεσα εαυτόν στη διάθεση του κόμματος και του προέδρου»

Η Πόπη Τσαπανίδου μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 αναφέρθηκε στη εκλογική ήττα του ΣΥΡΙΖΑ, αλλά και τις φήμες περί παραίτησής της. «Δεν έπρεπε να εκδοθεί… silver alert για μένα», είπε αρχικά η εκπρόσωπος τύπου του ΣΥΡΙΖΑ, ενώ έκανε λόγο για «μια οδυνηρή ήττα που μας πίκρανε». «Δεν έθεσα καμία παραίτηση στη διάθεση του προέδρου, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πόπη Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα στις εκλογές

Τη δική της θέση για τα όσα ακούστηκαν χθες, Πέμπτη, περί παραίτησής της από τον ΣΥΡΙΖΑ, κατέθεσε το πρωί της Παρασκευής (26/5) η Πόπη Τσαπανίδου. Συγκεκριμένα, η εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ έδωσε το «παρών» στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 Καλημέρα Ελλάδα, όπου και αναφέρθηκε στη συντριπτική ήττα του ΣΥΡΙΖΑ. «Δεν έπρεπε να εκδοθεί… silver alert […] Το άρθρο Πόπη Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα στις εκλογές εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Π. Τσαπανίδου: Δεν παραιτήθηκα, έθεσα εαυτόν στην διάθεση του προέδρου

Τη φημολογία περί παραίτησής της διέψευσε η εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ Πόπη Τσαπανίδου, στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση έπειτα από την εκλογική ήττα του κόμματος. «Δεν έθεσα καμία παραίτηση στην… Π. Τσαπανίδου: Δεν παραιτήθηκα, έθεσα εαυτόν στην διάθεση του προέδρου - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Πόπη Τσαπανίδου: «Δεν παραιτήθηκα, έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα»

Για το αποτέλεσμα των εκλογών αλλά και τις φήμες που την ήθελαν να υπέβαλε την παραίτησή της μετά από αυτό, μίλησε η Πόπη Τσαπανίδου. Η εκπρόσωπος τύπου του ΣΥΡΙΖΑ μιλώντας στον ΑΝΤ1 διέψευσε τα σενάρια περί υποβολής παραίτησης. Όπως σημείωσε, έθεσε τον εαυτό της στη διάθεση του Τσίπρα για να αποφασίσει εκείνος εάν θα συνεχίσει […] The post Πόπη Τσαπανίδου: «Δεν παραιτήθηκα, έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα» appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Πόπη Τσαπανίδου: «Μετά το αποτέλεσμα έθεσα εαυτόν στη διάθεση του κόμματος και του προέδρου»

Μετά από την ολιγοήμερη «εξαφάνισή» της, από τη βραδιά των εκλογών, κι ενώ πληροφορίες ήθελαν να έχει υποβάλλει την παραίτησή […] The post Πόπη Τσαπανίδου: «Μετά το αποτέλεσμα έθεσα εαυτόν στη διάθεση του κόμματος και του προέδρου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα - Δεν έπρεπε να εκδοθεί silver alert για μένα

Στα περί παραίτησής της από την θέση του εκπροσώπου Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ, μετά την ήττα του κόμματος στις εκλογές, αναφέρθηκε σε σημερινή της τηλεοπτική συνέντευξη, η Πόπη Τσαπανίδου.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα

Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήτταnvlaxos Παρ., 26/05/2023 - 10:10

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Η Τσαπανίδου ξεκαθαρίζει: Δεν παραιτήθηκα -Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα

Σε σημερινή της τηλεοπτική συνέντευξη, η Πόπη Τσαπανίδου αναφέρθηκε στα περί παραίτησής της από την θέση του εκπροσώπου Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ, μετά την ήττα του κόμματος στις εκλογές. «Δεν έθεσα καμία παραίτηση στη διάθεση του προέδρου. Στην πρώτη συνάντηση μετά το εκλογικό αποτέλεσμα όμως, έθεσα εαυτόν στη διάθεση του κόμματος και του προέδρου, αλλά δεν Το άρθρο Η Τσαπανίδου ξεκαθαρίζει: Δεν παραιτήθηκα -Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Τσαπανίδου μετά την ήττα στις εκλογές: «Έθεσα εαυτόν στη διάθεση του Τσίπρα»

Στη συντριπτική ήττα του ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές της περασμένης Κυριακής αναφέρθηκε η Πόπη Τσαπανίδου. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Πόπη Τσαπανίδου: Έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα μετά τις εκλογές – Δεν έπρεπε να εκδοθεί… silver alert

Η επανεμφάνιση της εκπροσώπου Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ μετά την βαριά ήττα στις εκλογές

Διαβάστε το στο news.gr

Εκλογές 2023 – Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα – Σε ανθρώπινο επίπεδο δικαιολογώ τη δήλωση Ξυδάκη

«…αλλά δεν ήταν θέμα παραίτησης», υποστηρίζει η εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ Στα περί παραίτησής της από την θέση του εκπροσώπου Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ, μετά την ήττα του κόμματος στις εκλογές, αναφέρθηκε σε σημερινή της τηλεοπτική συνέντευξη, η Πόπη Τσαπανίδου. «Δεν έθεσα καμία παραίτηση στη διάθεση του προέδρου, αλλά αμέσως μετά το αποτέλεσμα, στην πρώτη διάσκεψη που κάναμε για να δούμε […] The post Εκλογές 2023 – Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα – Σε ανθρώπινο επίπεδο δικαιολογώ τη δήλωση Ξυδάκη appeared first on Lamianow.gr | Ειδήσεις από τη Λαμία.

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Πόπη Τσαπανίδου: «Έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα»

Πόπη Τσαπανίδου: «Δεν έπρεπε να εκδοθεί silver alert για μένα» δήλωσε.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Πόπη Τσαπανίδου: Εθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα

«Αμέσως μετά το αποτέλεσμα, έθεσα εαυτόν στη διάθεση του προέδρου, όπως είναι λογικό να κάνει κάθε άνθρωπος. Δεν ήταν θέμα παραίτησης»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Πόπη Τσαπανίδου: «Μετά την ήττα στις εκλογές έθεσα εαυτόν στη διάθεση του κόμματος»

η δική της θέση για τα όσα ακούστηκαν χθες, Πέμπτη, περί παραίτησής της από τον ΣΥΡΙΖΑ, κατέθεσε το πρωί της Παρασκευής (26/5) η Πόπη Τσαπανίδου. Συγκεκριμένα, η εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ έδωσε το «παρών» στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 Καλημέρα Ελλάδα, όπου και αναφέρθηκε στη συντριπτική ήττα του ΣΥΡΙΖΑ. «Δεν έπρεπε να εκδοθεί… silver alert …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Πόπη Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα

Η Πόπη Τσαπανίδου ήταν καλεσμένη στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 «Καλημέρα Ελλάδα». Η Πόπη Τσαπανίδου μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 Καλημέρα Ελλάδα, αναφέρθηκε στη συντριπτική ήττα του ΣΥΡΙΖΑ. «Δεν έπρεπε να εκδοθεί… silver alert για μένα», είπε αρχικά η εκπρόσωπος τύπου του ΣΥΡΙΖΑ, ενώ έκανε λόγο για «μια οδυνηρή ήττα που μας πίκρανε», αφού […] The post Πόπη Τσαπανίδου: Έθεσα εαυτόν στην κρίση του Τσίπρα μετά την ήττα appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Η Πόπη Τσαπανίδου επανεμφανίστηκε – «Έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα»

Η Πόπη Τσαπανίδου μίλησε στον ΑΝΤ1 και είπε πως το αποτέλεσμα των εκλογών ήταν σοκαριστικό. Ωστόσο ανέφερε πως δεν έπρεπε να εκδοθεί… «silver alert» γι αυτήν, ενώ διέψευσε τα σενάρια περί υποβολής παραίτησης μετά τη μεγάλη νίκη της ΝΔ. «Είδα πολλά amber alert, silver alert για να πω την αλήθεια», είπε χαρακτηριστικά. Όπως σημείωσε, έθεσε […] The post Η Πόπη Τσαπανίδου επανεμφανίστηκε – «Έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση του Τσίπρα, δεν παραιτήθηκα» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Πόπη Τσαπανίδου για… silver alert: Δεν έθεσα καμία παραίτηση στη διάθεση του προέδρου

«δεν περιμέναμε τέτοιο αποτέλεσμα»Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση