«Έκανα μήνυση στους γονείς μου επειδή με γέννησαν χωρίς την άδειά μου – Έχω και εγώ παιδιά αλλά είναι διαφορετικό»

19:56 - 26/05/2023

Μια TikToker από το Νιου Τζέρσεϊ βγήκε στη δημοσιότητα και είπε πως μήνυσε τους γονείς της επειδή την απέκτησαν χωρίς τη θέλησή της. Όμως, μετά τη θύελλα αντιδράσεων και σχολίων που ξεσήκωσε, έσπευσε να ξεκαθαρίσει πως «έκανε πλάκα» και να αποκαλύψει πως και η ίδια έχει παιδιά. «Νόμιζα ότι ήταν προφανές ότι αστειευόμουν», δήλωσε η γυναίκα. «Το βρίσκω, όμως, χιουμοριστικό. Οι άνθρωποι αναστατώνονται για οτιδήποτε. Δείχνει πόσο λίγο ψάχνουν οι άνθρωποι πριν αντιδράσουν». Η TikToker δηλώνει ότι ο λογαριασμός της είναι «σατιρικός». Έγινε viral πέρυσι, επειδή δήλωσε ότι θα έπρεπε να μηνύσει τους γονείς της επειδή την έφεραν στον κόσμο χωρίς την άδειά της, σύμφωνα με το nypost.com. Έτσι, οι θαυ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα