Αιμιλία Υψηλάντη: «Δεν μου φέρθηκε σωστά ο Γιώργος Κιμούλης»

20:42 - 26/05/2023

Η Αιμιλία Υψηλάντη παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου με αφορμή […] The post Αιμιλία Υψηλάντη: «Δεν μου φέρθηκε σωστά ο Γιώργος Κιμούλης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αιμιλία Υψηλάντη: «Ήταν υποχρέωσή μου να πω ότι δέχθηκα κακοποιητική συμπεριφορά από τον Γιώργο Κιμούλη»

«Ο Γιώργος Κιμούλης δεν μου φέρθηκε σωστά και ήταν υποχρέωσή μου να το πω, η σιωπή είναι συνενοχή», δηλώνει η ηθοποιός Αιμιλία Υψηλάντη, σχολιάζοντας το κίνημα MeToo και όσα έγιναν στο δικαστήριο με τον Πέτρο Φιλιππίδη αλλά και για τη δική της αποκάλυψη για τον ηθοποιό. Μιλώντας στο περιοδικό Λοιπόν, η Αιμιλία Υψηλάντη διευκρίνισε ότι ... Περισσότερα To άρθρο Αιμιλία Υψηλάντη: «Ήταν υποχρέωσή μου να πω ότι δέχθηκα κακοποιητική συμπεριφορά από τον Γιώργο Κιμούλη» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αιμιλία Υψηλάντη: Δεν μου φέρθηκε σωστά ο Κιμούλης, ήταν υποχρέωσή μου να το πω

«Η σιωπή είναι συνενοχή», είπε η ηθοποιός, με αφορμή τις κατηγορίες που αντιμετωπίζει ο Γιώργος Κιμούλης

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αιμιλία Υψηλάντη: «Δεν μου φέρθηκε σωστά ο Γιώργος Κιμούλης και εξακολουθούσε να το κάνει και σε άλλους ανθρώπους»

Συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν παραχώρησε η Αιμιλία Υψηλάντη. Η γνωστή ηθοποιός, μεταξύ άλλων, μίλησε για το κίνημα metoo και την δικαστική απόφαση για τον Πέτρο Φιλιππίδη όσο και την δική της αποκάλυψη για τον Γιώργο Κιμούλη. Πιστεύετε ότι το metoo έκανε καλό στο θέατρο; Όταν λέμε την αλήθεια, με ό,τι προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει αυτό, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»