Κώστας Φραγκολιάς: Η ανανέωση με το Happy Day και η επιτυχημένη σειρά του Alpha που θα παίξει την επόμενη σεζόν

10:38 - 27/05/2023

Για την ανανέωση της συνεργασίας του με το Happy Day αλλά και τη συμφωνία με επιτυχημένο To άρθρο Κώστας Φραγκολιάς: Η ανανέωση με το Happy Day και η επιτυχημένη σειρά του Alpha που θα παίξει την επόμενη σεζόν δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η ανανέωση του Κώστα Φραγκολιά με το Happy Day και η επιτυχημένη σειρά του Alpha που θα παίξει την επόμενη σεζόν

Για την ανανέωση της συνεργασίας του με το Happy Day, αλλά και τη συμφωνία με επιτυχημένο σίριαλ του Alpha μίλησε ο Κώστας Φραγκολιάς στην Ελένη Τσολάκη και στο Open Weekend. Ο Κώστας Φραγκολιάς ανέφερε αρχικά: «Έχει γίνει όλος αυτός ο ντόρος αν θα ανανεώσω. Μου κάνει πολύ περίεργο και παράξενο. Τέλος πάντων… Όταν είσαι σε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κώστας Φραγκολιάς: Σε αυτήν την επιτυχημένη σειρά του Alpha θα παίξει την νέα σεζόν

Ο Κώστας Φραγκολιάς βγήκε σε τηλεφωνική σύνδεση στον αέρα του Open Weekend με την Ελένη Τσολάκη και μίλησε για την […] The post Κώστας Φραγκολιάς: Σε αυτήν την επιτυχημένη σειρά του Alpha θα παίξει την νέα σεζόν appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κώστας Φραγκολιάς: Σε ποια επιτυχημένη σειρά του ALPHA θα συμμετέχει;

Ο Κώστας Φραγκολιάς μίλησε για την ανανέωση της συνεργασίας του με το «Happy Day» και αποκάλυψε πως θα συμμετέχει σε μία επιτυχημένη σειρά του ALPHA.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»