Τάσος Ιορδανίδης: «Με την Θάλεια έχω υπάρξει πολύ ζηλιάρης, έχω κάνει άπειρες σκηνές… ακρότητες»

17:06 - 27/05/2023

Η Θάλεια Ματίκα και ο Τάσος Ιορδανίδης βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή «Δύο στη μία» προκειμένου να συναντήσουν τη Ζωή Κρονάκη […] The post Τάσος Ιορδανίδης: «Με την Θάλεια έχω υπάρξει πολύ ζηλιάρης, έχω κάνει άπειρες σκηνές… ακρότητες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Ιορδανίδης: «Με την Θάλεια έχω υπάρξει πολύ ζηλιάρης, έχω κάνει άπειρες σκηνές… ακρότητες»

Η Θάλεια Ματίκα και ο Τάσος Ιορδανίδης βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή «Δύο στη μία» προκειμένου να συναντήσουν τη Ζωή Κρονάκη και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου, το μεσημέρι του Σαββάτου, στην ΕΡΤ με αφορμή την θεατρική τους παράσταση «Θέλω να σου κρατάω το χέρι». Μέσα σε όλα, ο γοητευτικός πρωταγωνιστής παραδέχθηκε πως παλαιότερα είχε ιδιαίτερη σχέση με την ζήλια. Ειδικότερα, ο Τάσος Ιορδανίδης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχω υπάρξει πάρα πολύ ζηλιάρης και νομίζω πως η Θάλεια μπορεί να το επιβεβαιώσει. Δηλαδή στα νιάτα μου, αλλά με τα χρόνια νομίζω ότι μαλάκωσα. Με την Θάλεια έχω υπάρξει πάρα πολύ ζηλιάρης, της έχω κάνει άπειρες σκηνές ζηλοτυπίας. Δεν μπορώ πω γιατί είναι ακρότητες, αν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάσος Ιορδανίδης: «Με την Θάλεια έχω υπάρξει πολύ ζηλιάρης, έχω κάνει άπειρες σκηνές… ακρότητες»

Καλεσμένοι στην εκπομπή «Δύο στη μία» βρέθηκαν η Θάλεια Ματίκα και ο Τάσος Ιορδανίδης το μεσημέρι του To άρθρο Τάσος Ιορδανίδης: «Με την Θάλεια έχω υπάρξει πολύ ζηλιάρης, έχω κάνει άπειρες σκηνές… ακρότητες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»