Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Αγκαλιά με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο σε απογευματινή τους έξοδο

22:09 - 28/05/2023

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου βρίσκεται σε μια από τις πιο όμορφες φάσεις της ζωής της, καθώς πριν μερικούς To άρθρο Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Αγκαλιά με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο σε απογευματινή τους έξοδο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Για φαγητό με τον σύζυγό της, Βασίλη Σταθοκωστόπουλο σε ένα από τα εστιατόρια του επιχειρηματία

Mια απογευματινή βόλτα έκανε σήμερα η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με τον αγαπημένο της, Βασίλη Σταθοκωστόπουλο. Το ζευγάρι που ζει τις πιο όμορφες στιγμές ζωής του, καθώς πριν μερικούς μήνες υποδέχτηκε τον γιο του, βρέθηκε σε ένα από τα εστιατόρια του γνωστού επιχειρηματία για φαγητό. Η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της γευμάτισαν με την παρέα τους και η […] The post Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Για φαγητό με τον σύζυγό της, Βασίλη Σταθοκωστόπουλο σε ένα από τα εστιατόρια του επιχειρηματία appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο