Αλέξανδρος Μπουρδούμης για χωρισμό με Λένα Δροσάκη: «Είμαι σε μία φάση αναπροσαρμογής, έχουν συμβεί διάφορα στη ζωή μου»

11:00 - 29/05/2023

Στις αλλαγές που έχουν συμβεί στη ζωή του το τελευταίο χρονικό διάστημα, με τον ερχομό του γιου του και φυσικά τον χωρισμό από τη Λένα Δροσάκη, αναφέρθηκε ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης, που μίλησε στην εκπομπή των CoFounders στο YouTube.Στις αλλαγές που έχουν συμβεί στη ζωή του το τελευταίο χρονικό διάστημα, με τον ερχομό του γιου του και φυσικά τον χωρισμό από τη Λένα Δροσάκη, αναφέρθηκε ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης, που μίλησε στην εκπομπή των CoFounders στο YouTube.«Είμαι σε μία φάση αναπροσαρμογής, γιατί έχουν συμβεί διάφορα στη ζωή μου. Το πιο σημαντικό τα τελευταία τρία […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: Η πρώτη συνέντευξη μετά το διαζύγιο από τη Λένα Δροσάκη- “Είμαι σε μία φάση αναπροσαρμογής”

Ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης στην πρώτη του συνέντευξη μετά το διαζύγιο-βόμβα από τη σύζυγό του, Λένα Δροσάκη, δήλωσε ότι είναι σε φάση αναπροσαρμογής. Ο ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή των CoFounders στο YouTube για τις αλλαγές στη ζωή του αλλά και τον γιο του, που ορίζει τα πάντα στις αποφάσεις του. Όπως τόνισε ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης: “Είμαι […] The post Αλέξανδρος Μπουρδούμης: Η πρώτη συνέντευξη μετά το διαζύγιο από τη Λένα Δροσάκη- “Είμαι σε μία φάση αναπροσαρμογής” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: "Είμαι σε μία φάση αναπροσαρμογής, έχουν συμβεί διάφορα στη ζωή μου"

"Με εξοργίζουν οι αχάριστοι άνθρωποι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»