Μπάμπης Αναγνωστόπουλος: Οργή από τον πατέρα της Καρολάιν - «Ελπίζω να σαπίσει στη φυλακή»

17:46 - 07/06/2023

Σκληρή γλώσσα από τον πατέρα της Καρολάιν για τον Μπάμπη Αναγνωστόπουλο μετά την απόφασή του.Με μια αιφνιδιαστική απόφαση ο Μπάμπης Αναγνωστόπουλος απέσυρε την έφεση και αποδέχτηκε την πρωτόδικη καταδικαστική απόφαση του δικαστηρίου, που επισείει ισόβια κάθειρξη και άλλα 11μιση χρόνια φυλάκιση. Ο πατέρας της αδικοχαμένης Καρολάιν Κράουτς μίλησε στο Mega για την εξέλιξη αυτή. «Εξεπλάγην όταν άκουσα ότι ο Αναγνωστόπουλος απέσυρε την έφεσή του. Αυτός ο άντρας βασανίζει εμένα και την οικογένειά μου για περισσότερα από δύο χρόνια. Με εξοργίζει η σκέψη ότι αυτό το διττό κάθαρμα στάθηκε στο δικαστήριο και είπε ότι έπρεπε να σκοτώσει την όμορφη κόρη μου για να σώσει τη Λυδία. Είμαι ικανοποιημένος που επ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γλυκά Νερά: Η αντίδραση του πατέρα της Καρολάιν στην απόφαση του Αναγνωστόπουλου – «Ελπίζω να σαπίσει στη φυλακή»

Με μια αιφνιδιαστική απόφαση και ενώ η δίκη του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου για τη δολοφονία της Καρολάιν Κράουτς στα Γλυκά Νερά βρισκόταν στα μισά, ο 34χρονος πιλότος απέσυρε την έφεση και αποδέχτηκε την πρωτόδικη καταδικαστική απόφαση του δικαστηρίου, που επισείει ισόβια κάθειρξη και άλλα 11μιση χρόνια φυλάκιση. «Έχουμε δήλωση παραίτησης από το εφετείο. Ήμασταν έτοιμοι, αλλά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά