Γιάννης Πουλόπουλος: «Όταν συναντώ την Ελένη Μενεγάκη, οι κρατήσεις ανεβαίνουν 20% την εβδομάδα»

00:00 - 08/06/2023

Ο Γιάννης Πουλόπουλος μίλησε στην κάμερα του Breakfast@star για την συνεργασία του με την Κατερίνα Καινούργιου αλλά και το γούρι […] The post Γιάννης Πουλόπουλος: «Όταν συναντώ την Ελένη Μενεγάκη, οι κρατήσεις ανεβαίνουν 20% την εβδομάδα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Πουλόπουλος: «Η Ελένη Μενεγάκη είναι πολύ γουρλού, όταν την συναντώ οι κρατήσεις ανεβαίνουν 20% την εβδομάδα»

Στην κάμερα του Breakfast@star μίλησε ο Γιάννης Πουλόπουλος ια την συνεργασία του με την Κατερίνα Καινούργιου αλλά και το γούρι που του έχει φέρει η Ελένη Μενεγάκη. Στην κάμερα του Breakfast@star μίλησε ο Γιάννης Πουλόπουλος ια την συνεργασία του με την Κατερίνα Καινούργιου αλλά και το γούρι που του έχει φέρει η Ελένη Μενεγάκη. «Είμαι πολύ χαρούμενος που συνεργάζομαι με την Κατερίνα Καινούργιου. Η εκπομπή πήγε πολύ καλά, μέχρι στιγμής είμαστε πρώτοι. Δεν μπορώ να σκεφτώ πως θα είναι η επόμενη σεζόν, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Πουλόπουλος: «Όταν συναντώ την Ελένη Μενεγάκη οι κρατήσεις ανεβαίνουν 20%»

Για το μέλλον της συνεργασίας του με την Κατερίνα Καινούργιου αλλά και το γούρι που του To άρθρο Γιάννης Πουλόπουλος: «Όταν συναντώ την Ελένη Μενεγάκη οι κρατήσεις ανεβαίνουν 20%» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»