Μαίρη Συνατσάκη: «Το παιδί μου είναι βιολογικά κορίτσι. Αργότερα θα αποφασίσει το κοινωνικό της φύλο»

13:58 - 08/06/2023

Ένα νέο βίντεο ανέβασε η Μαίρη Συνατσάκη στο You Tube. Η ηθοποιός θέλησε να ξεκαθαρίσει τα πράγματα με αφορμή ένα post της από την Ημέρα της Μητέρας. To συγκεκριμένο βίντεο προβλήθηκε και από την εκπομπή «Super Κατερίνα» της Πέμπτης. Η ηθοποιός και ο σύντροφός της Ίαν Στρατής απόκτησαν πριν από έξι μήνες τη μικρή Ολίβια. […] The post Μαίρη Συνατσάκη: «Το παιδί μου είναι βιολογικά κορίτσι. Αργότερα θα αποφασίσει το κοινωνικό της φύλο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Συνατσάκη: «Το παιδί μου είναι βιολογικά κορίτσι»

Η Μαίρη Συνατσάκη, στις αρχές του περασμένου Δεκέμβρη, έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδί και δείχνει να απολαμβάνει στο έπακρο τον ρόλο της μαμάς, ενώ είναι αχώριστη με την κόρη της. Για τη σχέση της με τον Ίαν Στρατή που επισφραγίστηκε με τη γέννηση της κόρης τους είχε δηλώσει σε πρόσφατη συνέντευξη: «Αυτό που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαίρη Συνατσάκη: “Το παιδί μου είναι βιολογικά κορίτσι – Θα αποφασίσει εκείνη το κοινωνικό της φύλο”

Η Μαίρη Συνατσάκη δημοσίευσε ένα βίντεο στο YouTube στο οποίο μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη γέννηση της κόρης της, στα κιλά της και στο πώς είναι να είσαι μητέρα. Η γνωστή influencer και επιχειρηματίας απάντησε επίσης στα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε στο Twitter για τη δήλωσή της ότι “το παιδί της είναι βιολογικά κορίτσι”. “Θέλω να απαντήσω στην […] The post Μαίρη Συνατσάκη: “Το παιδί μου είναι βιολογικά κορίτσι – Θα αποφασίσει εκείνη το κοινωνικό της φύλο” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»