Ξεσπά η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη: «Έχω γίνει λιώμα … Θα πάρω ένα τουφέκι και θα αρχίσω να διαλύω μυαλά»(Βίντεο)

13:58 - 20/06/2023

Σε ένα ιδιαίτερα φορτισμένο συναισθηματικά ξέσπασμα προέβη με αφορμή τη δολοφονία της 27χρονης Αναστάζια στην Κω, η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη. Μιλώντας στην εκπομπή του ΑΝΤ1 «Το Πρωινό» και σχολιάζοντας τις εξελίξεις στην υπόθεση της 27χρονης και τις ομοιότητες με την τραγική κατάληξη της κόρης της είπε: «Έχω γίνει λιώμα αυτές τις μέρες, έχω γίνει… η ψυχή […] The post Ξεσπά η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη: «Έχω γίνει λιώμα … Θα πάρω ένα τουφέκι και θα αρχίσω να διαλύω μυαλά»(Βίντεο) appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο empisteutiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεσπά η μητέρα της Ελένης Τοπαλούδη για την Αναστάζια: Θα πάρω ένα τουφέκι και θα αρχίσω να διαλύω μυαλά

«Έχω γίνει λιώμα αυτές τις μέρες, έχω γίνει… η ψυχή μου είναι κατάμαυρη»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ empisteutiko.gr

Θεσσαλονίκη: Οδηγοί πιάστηκαν στα χέρια κι έκλεισαν τον δρόμο – Δείτε βίντεο

Αφρικανική σκόνη: Αυξημένη προσέλευση ασθενών στα επείγοντα με βήχα και δύσπνοια – Οι οδηγίες των πνευμονολόγων

Δίωξη για κακούργημα στον Φλώρο – Πήρε προθεσμία για ν’ απολογηθεί την Πέμπτη

Άρειος Πάγος: Εκτός Ευρωεκλογών οι Σπαρτιάτες – Τα 31 κόμματα που πήραν “πράσινο φως”

Ατύχημα στα γυρίσματα της νέας ταινίας του Έντι Μέρφι – Στο νοσοκομείο μέλη του συνεργείου

Κρατείται με εντολή Τασούλα ο βουλευτής Κωνσταντίνος Φλώρος ο οποίος γρονθοκόπησε άλλο βουλευτή