Σοκάρει ο Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Πριν 4 χρόνια έπεσα θύμα απαγωγής στην Ινδία, ήταν προσχεδιασμένο»

14:00 - 22/06/2023

Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος μιλά στην κάμερα του Super Κατερίνα. Ο γνωστός ηθοποιός και επιχειρηματίας μιλά για το Survivor All Star, […] The post Σοκάρει ο Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Πριν 4 χρόνια έπεσα θύμα απαγωγής στην Ινδία, ήταν προσχεδιασμένο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάσος Παπαργυρόπουλος: Παραλίγο να με απαγάγουν στην Ινδία

Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος μίλησε και για το SurvivorΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

O Νάσος Παπαργυρόπουλος εξομολογείται: «Έπεσα θύμα απαγωγής στην Ινδία, ήταν προσχεδιασμένο»

Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος μιλώντας στην κάμερα του Super Κατερίνα, αναφέρθηκε στις τηλεοπτικές προτάσεις που του γίνονται κατά καιρούς αλλά και την απαγωγή, θύμα της οποίας έπεσε στην Ινδία πριν από 4 χρόνια. «Μου γίνονται προτάσεις. Στο τηλεοπτικό και στο κινηματογραφικό κομμάτι είμαι ανοιχτός», είπε αρχικά ο Νάσος Παπαργυρόπουλος. Του έγινε πρόταση για το Survivor All […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»