Κώστας Αντετοκούνμπο: «Να είμαστε πρωταθλητές στην Ελλάδα και να φτάσουμε στο Final Four της Euroleague»

20:00 - 22/06/2023

Υπερήφανος που ανήκει πλέον στην οικογένεια του Παναθηναϊκού, δήλωσε ο Κώστας Αντετοκούνμπο, αποκαλύπτοντας παράλληλα τους στόχους του, που δεν είναι άλλοι από την κατάκτηση του πρωταθλήματος Ελλάδας και την πρόκριση στο φάιναλ φορ της Euroleague. Οι δηλώσεις του πρώτου μεταγραφικού αποκτήματος του Παναθηναϊκού στην κάμερα της «πράσινης» ΚΑΕ: Για το πώς νιώθει που βρίσκεται στο ΟΑΚΑ ως παίκτης του Παναθηναϊκού: «Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι μέλος της οικογένειας αυτής της ομάδας. Νιώθω περηφάνια. Θέλω να μπω στο παρκέ και να κάνω το καλύτερο δυνατό». Για το αν ζήτησε τη γνώμη του Γιάννη και του Θανάση όταν έλαβε την πρόταση του Παναθηναϊκού: «Ρώτησα και τον Θανάση και τον Γιάννη. Πάντα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα