Το συγκινητικό αντίο του Ματέο Γκαρσία στον Άρη : «Θα είστε πάντα στην καρδιά μου» (vid)

17:53 - 25/06/2023

Ο Ματέο Γκαρσία θα συνεχίσει στην Άτλας και αποχαιρέτησε τον Άρη με ανάρτηση στο Instagram. Ειδικότερα στο μήνυμα του ανάφερε: «Ευχαριστώ πολύ όλη την οικογένεια του Άρη που με έκανε να νιώσω σαν στο σπίτι μου από την πρώτη μέρα. Ήταν ένας όμορφος δρόμος μαζί, σήμερα αποχαιρετώ τον σύλλογο ως ποδοσφαιριστής, αλλά ποτέ δεν θα […] The post Το συγκινητικό αντίο του Ματέο Γκαρσία στον Άρη : «Θα είστε πάντα στην καρδιά μου» (vid) first appeared on ThesSports.

Διαβάστε Περισσότερα στο thessports.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

To συγκινητικό «αντίο» του Γκαρσία στον Άρη: «Πάντα στην καρδιά μου» (vid)

Τη στήριξή του στον Άρη, ακόμη και τώρα που αποχώρησε από την ομάδα για λογαριασμό της μεξικανικής Άτλας, εξέφρασε ο Ματέο Γκαρσία μέσα από ένα συγκινητικό μήνυμα. Ο Αργεντίνος μεσοεπιθετικός ανήρτησε ένα βίντεο στο Instagram ευχαριστώντας έτσι τους «κιτρινόμαυρους» για προσέφεραν από την πρώτη στιγμή γράφοντας χαρακτηριστικά: «Ευχαριστώ πολύ όλη την οικογένεια του Άρη που με […] The post To συγκινητικό «αντίο» του Γκαρσία στον Άρη: «Πάντα στην καρδιά μου» (vid) appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thessports.gr

Πήρε εύκολα το ντέρμπι η ΑΕΚ

Το 1-0 του Άρη με Μορόν! (video)

Το 1-0 της ΑΕΚ στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό (video)

Φωνάζει για πέναλτι ο Παναθηναϊκό! (video)

Έμεινε με τον βαθμό μπορούσε και τη νίκη ο Άρης!

Μάντζιος: «Μπορούσαμε να κερδίσουμε»