Εκλογές 2023 – Χατζηνικολάου σε Γεράκη: «Θα σου δώσω το τηλέφωνο του οφθαλμιάτρου μου»

03:00 - 26/06/2023

Στην μαραθώνια βραδιά του ΑΝΤ1 για τις Εκλογές 2023, την Κυριακή, ο Νίκος Χατζηνικολάου είχε διαρκώς πλάι του τον διευθύνοντα σύμβουλο της Marc, Θωμά Γεράκη. Λίγο μετά τα μεσάνυχτα, δε, όταν και ο κ. Γεράκης παρουσίασε τα αποτελέσματα της κάλπης στο 97,9% της Επικράτειας, ο δημοσιογράφος και άνκορμαν θέλησε να τον πειράξει με πιο χαλαρή διάθεση. Ειδικότερα, παρακολουθώντας μια μικρή δυσκολία και κάποια λάθη στην ανάγνωση των αποτελεσμάτων, ο Νίκος Χατζηνικολάου σημείωσε χαρακτηριστικά με χαμόγελο τα εξής. «Μετά την εκπομπή θα σου δώσω και το τηλέφωνο του οφθαλμιάτρου μου». «Γιατί σε βλέπω πως διαβάζεις! Σε βλέπω πως διαβάζεις, Θωμά» τόνισε, με χιούμορ ο Νίκος Χατζηνικολάου απευθυνόμενος σ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα