Κωνσταντίνος Βασάλος: Επιβεβαίωσε τον χωρισμό του από την Ευρυδίκη Βαλαβάνη – «Είμαι ελεύθερος»

17:09 - 26/06/2023

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος εισέβαλε στο πλατό της εκπομπής «Καλό Μεσημεράκι», λίγες ημέρες μετά την αποχώρησή του To άρθρο Κωνσταντίνος Βασάλος: Επιβεβαίωσε τον χωρισμό του από την Ευρυδίκη Βαλαβάνη – «Είμαι ελεύθερος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

O Κωνσταντίνος Βασάλος επιβεβαίωσε τον χωρισμό του από την Ευρυδίκη Βαλαβάνη

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος βρέθηκε σήμερα, Δευτέρα 26/06, καλεσμένος στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι», λίγες ημέρες μετά την αποχώρησή του από το Survivor All Star. Ο Νίκος Μουτσινάς δεν δίστασε να ρωτήσει τον personal trainer για την προσωπική ζωή του, με τον Κωνσταντίνο Βασάλο να κάνει μια μεγάλη αποκάλυψη: «Είμαι μόνος μου, είμαι ελεύθερος». Με αυτόν τον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Kωνσταντίνος Βασάλος: Επιβεβαίωσε τον χωρισμό του από την Ευρυδίκη Βαλαβάνη – “Είμαι μόνος”

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι» τη Δευτέρα. Κατά τη διάρκεια της συζήτησης με τον Νίκο Μουτσινά, ο personal trainer, ο οποίος αποχώρησε πριν από λίγες μέρες από το Survivor All Star έκανε μια αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή. “Είμαι ελεύθερος, είμαι μόνος”, είπε ο Κωνσταντίνος Βασάλος και επιβεβαίωσε τις φήμες που τον ήθελαν […] The post Kωνσταντίνος Βασάλος: Επιβεβαίωσε τον χωρισμό του από την Ευρυδίκη Βαλαβάνη – “Είμαι μόνος” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ο Βασάλος επιβεβαιώνει τον χωρισμό του από την Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Είμαι μόνος μου, είμαι ελεύθερος» (video)

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος επιβεβαίωσε τον χωρισμό του από την Ευρυδίκη Βαλαβάνη. Χωρίς κανέναν δισταγμό, παραδέχτηκε πως η σχέση τους έχει φτάσει στο τέλος της. «Είμαι μόνος μου, είμαι ελεύθερος», είπε χαρακτηριστικά, όταν ρωτήθηκε από τον Νίκο Μουτσινά τι συμβαίνει με την αθλητικογράφο και πρώην σύντροφό του.

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος απαντά για πρώτη φορά αν έχει χωρίσει με την Ευρυδίκη Βαλαβάνη

Δείτε τι είπε...

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»