Έριξε «βόμβα» η Σακίρα: «Ο Πικέ με απατούσε όσο ο πατέρας μου ήταν στην εντατική»

10:47 - 27/06/2023

Ένα χρόνο μετά τον χωρισμό της από τον Ζεράρ Πικέ η Σακίρα παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό People και αποκάλυψε οδυνηρές λεπτομέρειες από εκείνη την περίοδο της ζωής της. Η Κολομβιανή τραγουδίστρια είπε πώς ο Πικέ την απατούσε την περίοδο που ο πατέρας της ήταν στην εντατική και έδινε μάχη για τη ζωή του. «Όλα συνέβησαν […] The post Έριξε «βόμβα» η Σακίρα: «Ο Πικέ με απατούσε όσο ο πατέρας μου ήταν στην εντατική» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο tromaktiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σακίρα: Έμαθα πως ο Πικέ με απατούσε, ενώ ο πατέρας μου βρισκόταν στην εντατική

Πειρσσότεροι από 12 μήνες πέρασαν από τότε που η Σακίρα και ο Ζεράρ Πικέ ανακοίνωσαν πως χωρίζουν έπειτα από 12 χρόνια σχέσης και δύο παιδιά μαζί, αλλά το τέλος της σχέσης τους παραμένει ακόμη στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος της σοόυμπιζ με την Κολομβιανή ποπ σταρ να αφήνει «μπηχτές» σε πολλά τραγούδια της έκτοτε για τον πρώην άσο της Μπαρτσελόνα. Η Σακίρα άνοιξε την καρδιά της σε συνέντευξη που παραχώρησε στην ισπανική έκδοση του περιοδικού «People». Εκεί έκανε μια σοβαρή αποκάλυψη. Πιο συγκεκριμένα, είπε πως έμαθε για την απιστία του πρώην συντρόφου της με την Κλάρα Κία, ενώ ο πατέρας της βρισκόταν στην εντατική και έδινε μάχη για τη ζωή του μετά από ένα σοβαρό ατύχημα που είχε. «Ο πατέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Shakira για Gerard Pique: « Με απατούσε όσο ο πατέρας μου ήταν στην εντατική»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό People παραχώρησε η Κολομβιανή τραγουδίστρια, Shakira έναν χρόνο μετά από τον χωρισμό της από τον Gerard Pique. H Shakira μίλησε για τον χωρισμό της και αποκάλυψε μεταξύ άλλων ότι ο Gerard Pique την απατούσε την περίοδο που ο πατέρας της ήταν στην εντατική και έδινε μάχη για τη ζωή του. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Σακίρα αποκαλύπτει για Ζεράρ Πικέ: «Με απατούσε όσο πατέρας μου βρισκόταν στην εντατική»

Και όμως το διαζύγιο της Σακίρα με τον Ζεράρ Πικέ “βγάζει” ακόμα ειδήσεις καθώς η Κολομβιανή διάσημη τραγουδίστρια κάνει νέες αποκαλύψεις για τις απιστίες του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή.Και όμως το διαζύγιο της Σακίρα με τον Ζεράρ Πικέ “βγάζει” ακόμα ειδήσεις καθώς η Κολομβιανή διάσημη τραγουδίστρια κάνει νέες αποκαλύψεις για τις απιστίες του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή.Η Σακίρα μίλησε σε ισπανικό Μέσο και αποκάλυψε πως ο Ζερλαρ Πικέ την απατούσε, όσο ο πατέρας της βρισκόταν στην εντατική και πάλευε για τη ζωή του, μετά από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tromaktiko.gr

Ανεκδοτάρα με πρόταση: Θα μου κάτσεις;

Χειροπέδες σε άντρα για μεταφορά ναρκωτικών – Κατασχέθηκαν πάνω από 70 κιλά κάνναβης

Κακοκαιρία «Π» – Ξάνθη: Κλαδί δέντρου διέλυσε παρμπρίζ σε λεωφορείο εν κινήσει

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 46χρονου

Το να μοιράζεστε το κρεβάτι με τον σύντροφό σας επηρεάζει τον ύπνο σας;

Κακοκαιρία Ciaran: Φονικό πέρασμα από την Ιταλία – 7 νεκροί και 2 αγνοούμενοι