ΒΙΝΤΕΟ: Ο Ντέμης Νικολαΐδης αποκαλύπτει το μεγαλύτερο λάθος της καριέρας του

19:46 - 30/06/2023

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Ντέμης Νικολαΐδης αποκαλύπτει το μεγαλύτερο λάθος της καριέρας του 30/06/2023 Το μεγαλύτερο λάθος που θεωρεί πως έκανε στην καριέρα του αποκάλυψε ο Ντέμης Νικολαΐδης μέσω βίντεο που ανέβασε στα προσωπικά του social media. Ο παλαίμαχος επιθετικός και πρώην πρόεδρος της ΑΕΚ υποστήριξε πως το γεγονός ότι ασχολείτο διαρκώς με τη διαιτησία είχε ως αποτέλεσμα να επηρεάζεται και σε αγωνιστικό επίπεδο. "Τα μεγαλύτερα λάθη που έκανα ως ποδοσφαιριστής; Ένα μεγάλο λάθος μού έρχεται. Δεν πάει να πει ότι έκανα μόνο ένα. Το διόρθωσα αργά και κατάλαβα ότι μου κόστιζε και επηρέαζε πολύ την απόδοσή μου. Αυτό ήταν το γεγονός ότι διαμαρτυρόμουν στους διαιτητές. Μπο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διαβήτης: Μελέτη αποκαλύπτει τον μεγαλύτερο εχθρό για την καρδιά των ασθενών

Τι έδειξε μελέτη με χιλιάδες εθελοντές. Ποιος παράγοντας του τρόπου ζωής είναι πιο επιβαρυντικός. Ποια συνήθεια του τρόπου ζωής απειλεί περισσότερο την καρδιά των ασθενών με σακχαρώδη διαβήτη; Το ερώτημα δεν είναι ρητορικό αλλά απολύτως ουσιώδες, διότι τα καρδιαγγειακά νοσήματα αποτελούν την κύρια αιτία θανάτου μεταξύ των ασθενών. Τώρα, μία...

Διαβάστε το στο newsitamea.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»