Ο Γιώργος Κοψιδάς στο ΟΚ!: «Ήμουν άφραγκος, μου έδινε δανεικά η μάνα μου και τάπερ με φαγητά»

07:58 - 01/07/2023

Ο γνωστός ηθοποιός Γιώργος Κοψιδάς και η ταλαντούχα τραγουδίστρια Στεφανία Ρίζου φωτογραφίζονται στο ΟΚ! και μιλούν για όλα εκείνα που τους συνδέουν πάνω και κάτω από τη σκηνή του φαντασμαγορικού σόου J2US λίγο πριν να ανέβουν στη σκηνή του ημιτελικού. Ανάμεσα σε άλλα ο Γιώργος Κοψιδάς εξομολογείται τη στήριξη που είχε από την οικογένειά του. […] The post Ο Γιώργος Κοψιδάς στο ΟΚ!: «Ήμουν άφραγκος, μου έδινε δανεικά η μάνα μου και τάπερ με φαγητά» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Κοψιδάς: «Δεν είχα δουλειά, ήμουν άφραγκος, μου έδινε δανεικά και τάπερ η μάνα μου»

Στην απόφαση να ασχοληθεί με τον χώρο της υποκριτικής καθώς και την στήριξη των γονιών του, αναφέρθηκε ο Γιώργος Κοψιδάς, σε συνέντευξη στο ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Πάνο Τσουκαρά.Στην απόφαση να ασχοληθεί με τον χώρο της υποκριτικής καθώς και την στήριξη των γονιών του, αναφέρθηκε ο Γιώργος Κοψιδάς, σε συνέντευξη στο ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Πάνο Τσουκαρά.Γιώργο, πως αντέδρασαν οι δικό σου όταν τους είπες ότι θα γίνεις ηθοποιός; Οι δικοί μου ήξεραν πως γενικά κουβαλάω μια τρέλα. Με έβλεπαν που άλλαζα συνέχεια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Κοψιδάς: «Δεν είχα δουλειά, ήμουν άφραγκος, μου έδινε δανεικά και τάπερ η μάνα μου»

Συνέντευξη στο ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Πάνο Τσουκαρά έδωσε ο Γιώργος Κοψιδάς, ο οποίος και αναφέρθηκε στην απόφαση να ασχοληθεί με […] The post Γιώργος Κοψιδάς: «Δεν είχα δουλειά, ήμουν άφραγκος, μου έδινε δανεικά και τάπερ η μάνα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»