Μαριαλένα Ρουμελιώτη: Έχουν ακουστεί πολλά και έχουν γίνει πιο πολλά, είμαι εδώ να βάλω τα πάντα στη θέση τους

04:00 - 15/07/2023

Πίσω στην καθημερινότητα και στις υποχρεώσεις της προσπαθεί να επανέλθει η Μαριαλένα Ρουμελιώτη μετά την επιστροφή της στην Ελλάδα ύστερα από έξι μήνες παραμονής στον Άγιο Δομίνικο και το Survivor All Star. Έτσι μετά την επίσκεψη στην αγαπημένη της γιαγιά, η παίκτρια του ριάλιτι επιβίωσης το απόγευμα της Παρασκευής (14/7) δημοσίευσε μια σειρά από Instagram Stories στα οποία υπόσχεται ότι θα απαντήσει στις ερωτήσεις των ακολούθων της σε λίγες ημέρες καθώς προσπαθεί να επανέλθει στη ρουτίνα της. «Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμη ότι βγάζω Story και κρατάω κινητό και σας μιλάω μετά από τόσους μήνες. Παρ’ όλα αυτά είμαι αρκετά καλά, είμαι κουρασμένη και προσπαθώ να ξεκουραστώ αλλά δεν τα καταφέ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα