Καθηλώνει η Δώρα Χρυσικού: «Η πρώτη μου αντίδραση ήταν ότι ήθελα να κάνω τη διαθήκη μου»

19:00 - 19/07/2023

Την Δώρα Χρυσικού υποδέχθηκε η Ιωάννα Παλιοσπύρου στο podcast της και μίλησε για την περιπέτεια που πέρασε με τον καρκίνο […] The post Καθηλώνει η Δώρα Χρυσικού: «Η πρώτη μου αντίδραση ήταν ότι ήθελα να κάνω τη διαθήκη μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δώρα Χρυσικού: «Η πρώτη μου αντίδραση ήταν ότι δεν θέλω να κάνω την επέμβαση, αλλά τη διαθήκη μου»

Η Δώρα Χρυσικού προχώρησε σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση για τον καρκίνο και τα όσα βίωσε μιλώντας στο podcast της Ιωάννας Παλιοσπύρου. «Σκέφτηκα αμέσως τον θάνατο. Έχω βιώσει τον καρκίνο γιατί όλη μου η οικογένεια έχει φύγει από αυτήν την ασθένεια. Η τελευταία εικόνα που έχω από τον πατέρα μου είναι να του κρατώ γάζες […] The post Δώρα Χρυσικού: «Η πρώτη μου αντίδραση ήταν ότι δεν θέλω να κάνω την επέμβαση, αλλά τη διαθήκη μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»