Γιώργος Γεροντιδάκης: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;»

10:58 - 23/07/2023

Η κατάσταση στη Ρόδο με τις φωτιές έχει πάρει ανεξέλεγκτη μορφή και δυστυχώς αν είστε μακριά από το νησί δύσκολα μπορείτε να βοηθήσετε. Ο Γιώργος Γεροντιδάκης με αφορμή όσα τραγικά συμβαίνουν στη Ρόδο, έκανε ένα story μές από το Instagram account του, στο οποίο ξέσπασε σχετικά με τη φωτιά και την πρόνοια/πρόληψη που δεν παρέχει […] The post Γιώργος Γεροντιδάκης: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Γεροντιδάκης για φωτιές: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;»

Ο Γιώργος Γεροντιδάκης ξέσπασε για την τραγική κατάσταση...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιώργος Γεροντιδάκης για φωτιές: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;»

Ο Γιώργος Γεροντιδάκης ξέσπασε για την τραγική κατάσταση που επικρατεί το φετινό καλοκαίρι με τις φωτιές στην Ελλάδα. Ο ηθοποιός και πρωταγωνιστής του Σασμού με ένα μακροσκελές μήνυμα στο προσωπικό του προφίλ στο Instagram, τόνισε ότι δεν θα καταλάβει ποτέ τη φράση «μέλημα μας η ανθρώπινη ζωή». Αναλυτικότερα, ο Γιώργος Γεροντιδάκης έγραψε: «Ποτέ δεν θα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ξεσπά ο Γιώργος Γεροντιδάκης για τις φωτιές: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;»

Ο Γιώργος Γεροντιδάκης έκανε το δικό του αιχμηρό σχόλιο για την τραγική κατάσταση που επικρατεί το φετινό καλοκαίρι με τις φωτιές στην Ελλάδα. Ο […] The post Ξεσπά ο Γιώργος Γεροντιδάκης για τις φωτιές: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ξεσπά ο Γιώργος Γεροντιδάκης για τις φωτιές: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;»

Ο Γιώργος Γεροντιδάκης έσπασε για την τραγική κατάσταση που επικρατεί το φετινό καλοκαίρι με τις φωτιές To άρθρο Ξεσπά ο Γιώργος Γεροντιδάκης για τις φωτιές: «Γιατί πρέπει κάθε χρόνο να διαλέγω αν θα ζήσω ή αν θα έχω σπίτι;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»