Ο Αλέξης Κούγιας καταθέτει μήνυση στην Ελένη Γερασιμίδου με εντολή του Δημήτρη Λιγνάδη

19:00 - 01/08/2023

Μήνυση σε βάρος της Ελένης Γερασιμίδου καταθέτει ο Αλέξης Κούγιας με εντολή του Δημήτρη Λιγνάδη, ενώ παράλληλα αξιώνει το ποσό […] The post Ο Αλέξης Κούγιας καταθέτει μήνυση στην Ελένη Γερασιμίδου με εντολή του Δημήτρη Λιγνάδη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Κούγιας μηνύει τη Γερασιμίδου με εντολή του Λιγνάδη

Μήνυση σε βάρος της Ελένης Γερασιμίδου καταθέτει ο Αλέξης Κούγιας με εντολή του Δημήτρη Λιγνάδη. Ο γνωστός ποινικολόγος αξιώνει το ποσό των 100.000 ευρώ υπέρ του πελάτη του.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Αλέξης Κούγιας: Μήνυση στην Ελένη Γερασιμίδου με εντολή του Δημήτρη Λιγνάδη και 100.000 ευρώ από «όσους παρανόμησαν»

Μήνυση σε βάρος της Ελένης Γερασιμίδου καταθέτει ο Αλέξης Κούγιας με εντολή του Δημήτρη Λιγνάδη, ενώ αξιώνει το ποσό των 100.000 ευρώ υπέρ του πελάτη του. Η ηθοποιός Ελένη Γερασιμίδου είχε πρόσφατα δηλώσει σε συνέντευξή της πως «ο Λιγνάδης είναι ελεύθερος παρότι κρίθηκε ένοχος. Αυτός είναι ένας εγκληματίας και δεν ξέρω για ποιον λόγο τον βγάλανε έξω. Προφανώς […] The post Αλέξης Κούγιας: Μήνυση στην Ελένη Γερασιμίδου με εντολή του Δημήτρη Λιγνάδη και 100.000 ευρώ από «όσους παρανόμησαν» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»