Ηλίας Ψινάκης: Καταπέλτης κατά της Σούπερ Κικής – «Παρακαλούνται τα “σκουπίδια” που βάζουν στο στόμα τους…»

22:09 - 12/08/2023

Ο Ηλίας Ψινάκης παρακολούθησε και εκείνος εμβρόντητος τις δηλώσεις που έκανε η Super Κική για τον To άρθρο Ηλίας Ψινάκης: Καταπέλτης κατά της Σούπερ Κικής – «Παρακαλούνται τα “σκουπίδια” που βάζουν στο στόμα τους…» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Ψινάκης για Super Κική: «Παρακαλούνται τα “σκουπίδια” που βάζουν στο στόμα τους αυτούς τους ανθρώπους…»

Ο Ηλίας Ψινάκης μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram θέλησε να κάνει το δικό του σχόλιο μετά τα όσα ξεστόμισε η γνωστή influencer Super Κική μέσα από το κανάλι της στο Youtube για τον μεγάλο Σταύρο Ξαρχάκο. Ο ίδιος έκανε μια ανάρτηση ξέσπασμα και έγραψε: «Σταύρος Ξαρχάκος. Ο σπουδαιότερος εν ζωή Έλληνας συνθέτης. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ηλίας Ψινάκης: H αιχμηρή ανάρτηση για τη Super Kική – «Τα ”σκουπίδια” που βάζουν στο στόμα τους αυτούς τους ανθρώπους να μην ξεχνούν…»

Αντιδράσεις έχουν προκαλέσει οι δηλώσεις της Super Κικής για τον Σταύρο Ξαρχάκο στο κανάλι της στο Youtube. Η γνωστή influencer αποκάλυψε πως στο παρελθόν εργαζόταν σε ένα μαγαζί που εμφανιζόταν ο γνωστός μουσικοσυνθέτης και μίλησε για ένα άγνωστο για το κοινό περιστατικό. «Σας έχω πει που δούλευα σερβιτόρα και ήταν Πρωτοψάλτη με Ξαρχάκο. Πολύ αυστηρός ρε παιδί μου. Μου είχαν πει […] The post Ηλίας Ψινάκης: H αιχμηρή ανάρτηση για τη Super Kική – «Τα ”σκουπίδια” που βάζουν στο στόμα τους αυτούς τους ανθρώπους να μην ξεχνούν…» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»