ΒΙΝΤΕΟ - Τσιτσιπάς: «Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά από το να επιστρέφω στις ρίζες μου»

18:46 - 14/09/2023

ΒΙΝΤΕΟ - Τσιτσιπάς: «Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά από το να επιστρέφω στις ρίζες μου» 14/09/2023 Ο Στέφανος Τσιτσιπάς βρίσκεται στο ρόστερ της Εθνικής, που συμμετέχει στο World Group 1 του Davis Cup, που θα πραγματοποιηθεί στο Καλλιμάρμαρο το διήμερο 16-17/9, με την Ελλάδα να αντιμετωπίζει τη Σλοβακία για μια θέση στο Davis Cup Qualifiers του 2024. Ο κορυφαίος Έλληνας τενίστας και Νο5 στην παγκόσμια κατάταξης επισκέφτηκε την Πέμπτη (14/9) τα χωμάτινα γήπεδα του ομίλου της Γλυφάδας, κάνοντας έκπληξη στα παιδιά που προπονούνται σε αυτά. Δημοσιεύοντας ένα βίντεο στα social media εξέφρασε τη χαρά του για την επιστροφή στην Ελλάδα ενόψει του τουρνουά κι ευχαρίσ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέφανος Τσιτσιπάς: «Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά απ’ το να επιστρέφω στις ρίζες μου»

Στη Γλυφάδα βρέθηκε ο Στέφανος Τσιτσιπάς, εκεί που άρχισε να παίζει τένις και μοίρασε χαμόγελα σε μικρούς θαυμαστές του –…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Στέφανος Τσιτσιπάς: «Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά απ’ το να επιστρέφω στις ρίζες μου»

Στη Γλυφάδα βρέθηκε ο Στέφανος Τσιτσιπάς, εκεί που άρχισε να…

Διαβάστε το στο onsports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»