Ευθύμης Ζησάκης – Χρύσα Παπαλελούδη: Η πρώτη τους φωτογραφία από το ταξίδι του μέλιτος στην Ιταλία

17:09 - 16/09/2023

Τις πρώτες ημέρες του έγγαμου βίου διανύουν ο Ευθύμης Ζησάκης και η Χρύσα Παπαλελούδη. Ο γνωστός To άρθρο Ευθύμης Ζησάκης – Χρύσα Παπαλελούδη: Η πρώτη τους φωτογραφία από το ταξίδι του μέλιτος στην Ιταλία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευθύμης Ζησάκης – Χρύσα Παπαλελούδη: Ποζάρουν μαζί στο Κάπρι λίγες ημέρες μετά από τον γάμο τους

O Ευθύμης Ζησάκης και η Χρύσα Παπαλελούδη ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας στις 3 Σεπτεμβρίου στον Ιερό Ναό του Αγίου Νικολάου στο Λαγονήσι. Ο γνωστός ηθοποιός και η αγαπημένη του διανύουν μια από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής τους και μόλις λίγες ημέρες μετά από τον γάμο τους βρίσκονται στο Κάπρι. Πριν από λίγες ημέρες οι νεόνυμφοι ξεκίνησαν […] The post Ευθύμης Ζησάκης – Χρύσα Παπαλελούδη: Ποζάρουν μαζί στο Κάπρι λίγες ημέρες μετά από τον γάμο τους appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»