Στάθης Αγγελόπουλος: Παίρνει θέση υπέρ του Γιάννη Βαρδή για τη Χριστίνα Μαραγκόζη – «Είναι δικό του θέμα»

20:00 - 18/09/2023

Στην κάμερα του Super Κατερίνα και τη δημοσιογράφο Μαρία Βλάχου μίλησε ο Στάθης Αγγελόπουλος. Ο γνωστός λαϊκός τραγουδιστής ρωτήθηκε για […] The post Στάθης Αγγελόπουλος: Παίρνει θέση υπέρ του Γιάννη Βαρδή για τη Χριστίνα Μαραγκόζη – «Είναι δικό του θέμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στάθης Αγγελόπουλος υπέρ Γιάννη Βαρδή: Κακώς ειπώθηκαν όλα αυτά από Εύη Δρούτσα και Φιλοθέη Μωβ

Θέση στα όσα έχουν γίνει τις τελευταίες μέρες ανάμεσα στον Γιάννη Βαρδή και τη Φιλοθέη Μωβ, με αφορμή τη συναυλία για τον Αντώνη Βαρδή, πήρε ο Στάθης Αγγελόπουλος. Φιλοθέη Μωβ και Χριστίνα Μαραγκόζη τάχθηκαν ενάντια στην απόφαση που πήρε ο Γιάννης Βαρδής να γίνει η συναυλία στη μνήμη του πατέρα του, με τον γιο του ... Περισσότερα To άρθρο Στάθης Αγγελόπουλος υπέρ Γιάννη Βαρδή: Κακώς ειπώθηκαν όλα αυτά από Εύη Δρούτσα και Φιλοθέη Μωβ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Στάθης Αγγελόπουλος: «Είναι δικό του θέμα» – Παίρνει θέση υπέρ του Γιάννη Βαρδή για τη Χριστίνα Μαραγκόζη

Ο Στάθης Αγγελόπουλος ρωτήθηκε για τη διαμάχη που ξέσπασε τις τελευταίες ημέρες ανάμεσα στον Γιάννη Βαρδή και τις δύο πρώην συζύγους του πατέρα του, Χριστίνα Μαραγκόζη και Φιλοθέη Μωβ. Αφορμή ήταν η τιμητική συναυλία που πραγματοποιήθηκε στη μνήμη του Αντώνη Βαρδή. Ο Στάθης Αγγελόπουλος ρωτήθηκε για τη διαμάχη που ξέσπασε τις τελευταίες ημέρες ανάμεσα στον Γιάννη Βαρδή και τις δύο πρώην συζύγους του πατέρα του, Χριστίνα Μαραγκόζη και Φιλοθέη Μωβ. Αφορμή ήταν η τιμητική συναυλία που πραγματοποιήθηκε στη μνήμη του Αντώνη Βαρδή. «Εγώ γνώριζα τον μπαμπά του. Ο Αντώνης ήταν αυτός που με έβαλε στη CBS, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»