Ελεονώρα Μελέτη για Μαριάντα Πιερίδη: «Το σωματοποίησα, για μένα αυτό είναι χυδαίο»

09:00 - 21/09/2023

Η Ελεονώρα Μελέτη το πρωί της Πέμπτης μέσα από την εκπομπή της σχολίασε με την ομάδα της τη συνέντευξη που έδωσε χθες, Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου, η Μαριάντα Πιερίδη όπου αναφέρθηκε στην κρίση στον γάμο της με τον Δημήτρη Κατριβέση. Η παρουσιάστρια του «Mega Καλημέρα» ανέφερε πως παρακολουθώντας την εξομολόγηση της τραγουδίστριας στην Κατερίνα Καινούργιου έβαλε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη για εξομολόγηση Μαριάντας Πιερίδη: «Ένιωσα το στομάχι μου να σφίγγεται σαν να ήμουν εγώ στη θέση της»

Η Ελεονώρα Μελέτη μοιράστηκε τα συναισθήματα που ένιωσε βλέποντας τη χθεσινή αποκάλυψη της Μαριάντας Πιερίδη για την κρίση στον γάμο της με τον Δημήτρη Κατριβέση.Η Ελεονώρα Μελέτη μοιράστηκε τα συναισθήματα που ένιωσε βλέποντας τη χθεσινή αποκάλυψη της Μαριάντας Πιερίδη για την κρίση στον γάμο της με τον Δημήτρη Κατριβέση.Η παρουσιάστρια του «Mega Καλημέρα» εξέφρασε την άποψή της στον αέρα της εκπομπής της, λέγοντας χαρακτηριστικά: «Ένιωσα το στομάχι μου να σφίγγεται σαν να ήμουν εγώ στη θέση της και να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα