Δημήτρης Αλεξάνδρου – Γιώργος Μανίκας: Φωτογραφίες από την άφιξή τους στο κτήμα της βάφτισης

18:09 - 22/09/2023

Μετά την άφιξη της Ιωάννας Τούνη, σειρά είχε o Δημήτρης Αλεξάνδρου και ο νονός, Γιώργος Μανίκας To άρθρο Δημήτρης Αλεξάνδρου – Γιώργος Μανίκας: Φωτογραφίες από την άφιξή τους στο κτήμα της βάφτισης δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Τραγούδησε μαζί με την Ιωάννα Τούνη στο πάρτι της βάφτισης του γιου τους

Η μεγάλη μέρα έφθασε για την Ιωάννα Τούνη και τον Δημήτρη Αλεξάνδρου, καθώς βάφτισαν σήμερα τον «νουνίτο» που πήρε το όνομα Πάρης έχοντας δίπλα του συγγενείς, φίλους και αγαπημένα τους πρόσωπα.  Νονοί του γιου τους έγιναν η Στέλλα Πάσσαρη και ο Γιώργος Μανίκας. Το μυστήριο τελέστηκε σε κτήμα στην Βαρυμπόμπη όπου ακολούθησε ένα ξέφρενο πάρτι όπου τραγούδησε ο καλός φίλος της Ιωάννα […] The post Δημήτρης Αλεξάνδρου: Τραγούδησε μαζί με την Ιωάννα Τούνη στο πάρτι της βάφτισης του γιου τους appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»