Θεοφανία Παπαθωμά – Γρηγόρης Πετράκος: Χωρισμός – «βόμβα» μετά από 10 χρόνια κοινής πορείας

08:09 - 01/10/2023

Η Θεοφανία Παπαθωμά και ο Γρηγόρης Πετράκος αποτελούσαν ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια του καλλιτεχνικού To άρθρο Θεοφανία Παπαθωμά – Γρηγόρης Πετράκος: Χωρισμός – «βόμβα» μετά από 10 χρόνια κοινής πορείας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεοφανία Παπαθωμά – Γρηγόρης Πετράκος: Χωρισμός – «βόμβα» μετά από 10 χρόνια κοινής πορείας

Η Θεοφανία Παπαθωμά και ο Γρηγόρης Πετράκος αποτελούσαν ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια του καλλιτεχνικού χώρου. Ωστόσο σύμφωνα με το ρεπορτάζ της Κορύνας Μανταγάρη, οι δυο τους αποφάσισαν να χωρίσουν ύστερα από 10 χρόνια κοινής πορείας. Το ζευγάρι πήρε την απόφαση να ρίξει αυλαία στην σχέση του, διατηρώντας ως βασική προτεραιότητα την προστασία των […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θεοφανία Παπαθωμά - Γρηγόρης Πετράκος χώρισαν: Το cozy σπίτι τους

Η Θεοφανία Παπαθωμά και ο Γρηγόρης Πετράκος χώρισαν μετά από 10 χρόνια σχέσης και 2 παιδιά, σύμφωνα με δημοσίευμα.

Διαβάστε το στο astrology.gr

Θεοφανία Παπαθωμά – Γρηγόρης Πετράκος: Χώρισαν μετά από 10 χρόνια;

Σύμφωνα με την Realnews, η Θεοφανία Παπαθωμά και ο Γρηγόρης Πετράκος έβαλαν τέλος στη σχέση τους μετά από 10 χρόνια. Και οι δύο επιλέγουν να κρατήσουν κρυφά τον χωρισμό τους για την προστασία των παιδιών τους. Η Realnews εξασφάλισε αποκλειστικές πληροφορίες και συγκεκριμένα, ρώτησε στο στενό περιβάλλον του ζευγαριού και να λένε πως: «Η Θεοφανία […] The post Θεοφανία Παπαθωμά – Γρηγόρης Πετράκος: Χώρισαν μετά από 10 χρόνια; appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»