Josephine: « Ο Νίνο δεν ζηλεύει καθόλου, εγώ ζηλεύω καμιά φορά»

09:58 - 03/10/2023

Mια άκρως αποκαλυπτική εμφάνιση έκανε η Josephine στο Panik Concert 2023 που πραγματοποιείται το βράδυ την Δευτέρας 2 Οκτωβρίου, στο Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος» με παρουσιάστρια την Ελεονώρα Μελέτη. Μάλιστα, ξεχώρισε τόσο με την εμφάνισή της όσο και με το ντουέτο που έκανε πάνω στη μουσική σκηνή μαζί με την Δέσποινα Βανδή. Η τραγουδίστρια ρωτήθηκε για την σχέση της […] The post Josephine: « Ο Νίνο δεν ζηλεύει καθόλου, εγώ ζηλεύω καμιά φορά» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Josephine για Νίνο: «Ο σύντροφός μου δε με ζηλεύει καθόλου. Εγώ ζηλεύω λίγο»

Η Josephine ήταν ανάμεσα στους καλλιτέχνες που βρέθηκαν το βράδυ της Δευτέρας 2/10 στο Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος» στη μεγάλη συναυλία της Panik Records. Η εντυπωσιακή τραγουδίστρια φορώντας ένα άκρως αποκαλυπτικό φόρεμα, μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες και μέσα σε όλα αναφέρθηκε και στον σύντροφό της, τον Νίνο. Όπως είπε η Josephine, ο Νίνο είδε και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»