Μάριος Φραγκούλης: «Το δένεις μπροστά, το περνάς μέσα από τα μαλλιά και δεν φαίνεται ποτέ»

14:00 - 03/10/2023

Μία απορία είχε ο Φώτης Σεργουλόπουλος στο Πρωίαν σε είδον σχετικά με τα μικρόφωνα που τοποθετούνται επάνω στο κεφάλι των […] The post Μάριος Φραγκούλης: «Το δένεις μπροστά, το περνάς μέσα από τα μαλλιά και δεν φαίνεται ποτέ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Φραγκούλης: Το δένεις μπροστά, το περνάς μέσα από τα μαλλιά και δεν φαίνεται ποτέ

Στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» φιλοξενήθηκε το πρωί της Τρίτης (03/10) ο Μάριος Φραγκούλης και ο Φώτης Σεργουλόπουλος είχε μια απορία να του θέσει. Συγκεκριμένα, ο παρουσιαστής της ΕΡΤ θέλησε να μάθει πώς στερεώνονται τα μικρόφωνα που τοποθετούν οι καλλιτέχνες στο κεφάλι τους στα μιούζικαλ. «Τα περνάς μέσα από ένα εύκαμπτο καλώδιο, το δένεις εδώ μπροστά, το περνάς μέσα από τα μαλλιά και τα μαλλιά βγαίνουν έξω, δεν φαίνεται και το μικρόφωνο φτάνει μέχρι εδώ στη γωνία, το οποίο δεν φαίνεται καθόλου. Από εδώ ακούγεται η φωνή σου και έχεις όλο το πακέτο κανονικά μέσα από το κοστούμι. Δεν φαίνεται ποτέ» ανέφερε αρχικά ο Μάριος Φραγκούλης. «Πολλές φορές το βάζουν πλάγια, αλλά εγώ δεν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»