Άγριος καβγάς για Λιάνα Κανέλλη και Νάντια Γιαννακοπούλου: «Αρχίζεις και γίνεσαι ανέκδοτο»

02:00 - 13/10/2023

Στο ίδιο τραπέζι, αυτό της εκπομπής «Πρόσωπο με πρόσωπο» του ΑΝΤ1, βρέθηκαν η Λιάνα Κανέλλη και η Νάντια Γιαννακοπούλου το […] The post Άγριος καβγάς για Λιάνα Κανέλλη και Νάντια Γιαννακοπούλου: «Αρχίζεις και γίνεσαι ανέκδοτο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγριος καυγάς της Λιάνας Κανέλλη με την Νάντια Γιαννακοπούλου – «Αρχίζεις και γίνεσαι ανέκδοτο»

Άγρια κόντρα είχαν η βουλευτής του ΚΚΕ Λιάνα Κανέλλη και η βουλευτής του ΠΑΣΟΚ Νάντια Γιαννακοπούλου. Καλεσμένες στην εκπομπή «Πρόσωπο με πρόσωπο» του ΑΝΤ1, η Λιάνα Κανέλλη και η Νάντια Γιαννακοπούλου ήρθαν σε αντιπαράθεση την ώρα που είχε το λόγο ο Μάκης Βορίδης και αναφερόταν στον Στέφανο Κασσελάκη. “Με τέτοιους χαρακτηρισμούς εγώ πάντως δεν μιλάω” ... Περισσότερα To άρθρο Άγριος καυγάς της Λιάνας Κανέλλη με την Νάντια Γιαννακοπούλου – «Αρχίζεις και γίνεσαι ανέκδοτο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άγριος καβγάς για Λιάνα Κανέλλη και Νάντια Γιαννακοπούλου: «Αρχίζεις και γίνεσαι ανέκδοτο»

“Με τέτοιους χαρακτηρισμούς εγώ πάντως δεν μιλάω” υπογράμμισε η Νάντια Γιαννακοπούλου προς την Λιάνα Κανέλλη. Στο ίδιο τραπέζι, αυτό της εκπομπής «Πρόσωπο με πρόσωπο» του ΑΝΤ1, βρέθηκαν η Λιάνα Κανέλλη και η Νάντια Γιαννακοπούλου το βράδυ της Πέμπτης. Στη συζήτηση που εξελίχθηκε, όμως, με συντονιστή τον Νίκο Χατζηνικολάου, οι τόνοι ανέβηκαν ιδιαιτέρως ανάμεσα στις δύο κυρίες. Το […] The post Άγριος καβγάς για Λιάνα Κανέλλη και Νάντια Γιαννακοπούλου: «Αρχίζεις και γίνεσαι ανέκδοτο» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Άγριος καβγάς Λιάνας Κανέλλη με Νάντια Γιαννακοπούλου: «Αρχίζεις και γίνεσαι ανέκδοτο»

"Με τέτοιους χαρακτηρισμούς εγώ πάντως δεν μιλάω" υπογράμμισε η Νάντια Γιαννακοπούλου προς την Λιάνα Κανέλλη.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»