Ελεονώρα Μελέτη για Σοφία Βόσσου: «Δεν περίμενα να πει αυτό το πράγμα, είναι όλο λάθος»

09:00 - 26/10/2023

Απόσπασμα από τη συνέντευξη που έδωσε η Σοφία Βόσσου στην Αθηναϊδα Νέγκα προβλήθηκε σήμερα στο «Mega Καλημέρα». Ορισμένες ατάκες όμως, […] The post Ελεονώρα Μελέτη για Σοφία Βόσσου: «Δεν περίμενα να πει αυτό το πράγμα, είναι όλο λάθος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη: «Δεν περίμενα να το πει αυτό το πράγμα η Σοφία Βόσσου»

Ελεονώρα Μελέτη: Μετά την συνέντευξη της Σοφία Βόσσου που παραχώρησε στην εκπομπή Καλύτερα Αργά , όσα είπε συζητήθηκαν αρκετά. Η γνωστή τραγουδίστρια, είπε μεταξύ άλλων πως «Δεν ήμουν ποτέ μαμά και δεν μου αρέσει καθόλου αυτός ο ρόλος» και η Ελεονώρα Μελέτη δεν το άφησε ασχολίαστο στην εκπομπή της Mega Καλημέρα. «Ρε παιδιά, προβληματίστηκα λίγο […] Το άρθρο Ελεονώρα Μελέτη: «Δεν περίμενα να το πει αυτό το πράγμα η Σοφία Βόσσου» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ελεονώρα Μελέτη σε Σοφία Βόσσου: «Είσαι μάνα, είναι άδικο για το παιδί να το ακούει»

Οι δηλώσεις της Σοφίας Βόσσου για την μητρότητα έκαναν την Ελεονώρα Μελέτη να αντιδράσει στον αέρα To άρθρο Ελεονώρα Μελέτη σε Σοφία Βόσσου: «Είσαι μάνα, είναι άδικο για το παιδί να το ακούει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»