«Έλεος τι είναι αυτό ρε Τατιάνα;» Σάλος με τη Στεφανίδου – Έδειξε την κοιλιά της μάνας που έχασε δύο βρέφη

19:46 - 27/10/2023

Για δεύτερη συνεχόμενη ημέρα, στο στούντιο της εκπομπής T-Live του Alpha, ήταν η 23χρονη μητέρα που "έχασε" δύο βρέφη στην Αχαΐα σε διάστημα ενός χρόνου και μάλιστα για την υπόθεση υπήρξε παρέμβαση του προϊσταμένου της Εισαγγελίας Εφετών, ο οποίος έδωσε εντολή στην Εισαγγελία Πρωτοδικών για τη διενέργεια προκαταρκτικής εξέτασης. Αυτή τη φορά όμως, η παρουσιάστρια Τατιάνα Στεφανίδου, σήκωσε όρθια την 23χρονη για να δείξει τον σωματότυπό της, ενώ της σήκωσε την μπλούζα για να φανεί η κοιλιά της. "Θέλω να σηκωθείς να κάτσεις δίπλα μου. Θέλω να κάτσει αυτό εδώ το πλάσμα. Προσέξτε τώρα για να καταλάβουμε για τι πράγμα μιλάμε. Αυτό το πλάσμα που όταν ήρθε εδώ στο κανάλι εγώ θεώρησα ότι είναι ένα

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Παράπονα για τα χόρτα στη νησίδα- περιορισμένη ορατότητα για τους οδηγούς στο 1ο χλμ της Ε.Ο.Αγρινίου – Θέρμου

Β’ ΕΛΜΕ: μεγάλη αποχή, νίκη Συμμαχίας, ΔΑΚΕ σε ελεύθερη πτώση

Παγκόσμια εβδομάδα ανοσοποίησης – Δράση στο ΚΔΑΠ Κανδήλας

Το 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου στις «Μαθηματικές Προ(σ)κλήσεις στον 21ο αιώνα»

«Της άνοιξης και της Λαμπρής» – Κέρδισε τις εντυπώσεις η εκδήλωση του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης Αγρινίου

Θέρμο: «Έφυγε» ο Λάμπρος Λόης, μια εμβληματική μορφή…