Συγκλονίζει η Ελένη Καρακάση: «‘Εκλαιγα και έλεγα στους γιατρούς ότι θέλω να γίνω η Ελένη που ήμουν πριν 1,5 χρόνο»

15:00 - 28/10/2023

Η Ελένη Καρακάση ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Γεια σου με την Μαρία Μπακοδήμου το μεσημέρι του Σαββάτου. Μεταξύ άλλων η […] The post Συγκλονίζει η Ελένη Καρακάση: «‘Εκλαιγα και έλεγα στους γιατρούς ότι θέλω να γίνω η Ελένη που ήμουν πριν 1,5 χρόνο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η Ελένη Καρακάση: “‘Εκλαιγα και έλεγα στους γιατρούς ότι θέλω να γίνω η Ελένη που ήμουν πριν 1,5 χρόνο”

Η ηθοποιός, Ελένη Καρακάση, μίλησε για την περιπέτεια υγείας της στην εκπομπή “Γειά σου”, το μεσημέρι του Σαββάτου. Μίλησε με τη Μαρία Μπακοδήμου για όλα όσα πέρασε πρόσφατα, πόσο τρόμαξε και για το πώς τελικά τη βοήθησαν τα δημόσια ιατρεία πόνου. “Πέρυσι αντιμετώπισα ένα σοβαρό θέμα, έκανα χειρουργείο και πήγε πολύ καλά. Αργότερα, μετά από […] The post Συγκλονίζει η Ελένη Καρακάση: “‘Εκλαιγα και έλεγα στους γιατρούς ότι θέλω να γίνω η Ελένη που ήμουν πριν 1,5 χρόνο” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»