My Style Rocks: Ένταση ανάμεσα σε Ραμόνα Βλαντή και Σοφία Χατζηπαντελή – «Εγώ νόμιζα ότι έχεις χιούμορ αλλά…»

16:46 - 30/10/2023

Παρεξηγήθηκε η Σοφία Χατζηπαντελή από το σχόλιο που έκανε για εκείνη η Ραμόνα Βλαντή, η οποία ήταν guest κριτής στο My Style Rocks

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

My Style Rocks: Ο επικός καυγάς μεταξύ Βλαντή και Χατζηπαντελή – «Εγώ νόμιζα ότι έχεις χιούμορ, αλλά…»

H Σοφία Χατζηπαντελή παρεξηγήθηκε με το σχόλιο που της έκανε η Ραμόνα Βλαντή στον αέρα του «My Style Rocks». Αφορμή ήταν το σχόλιο που έκανε η Ελεάνα, όταν ανέφερε πως θέλει να χρησιμοποιεί πιο ωραίες λέξεις, όταν μιλάει με την πεθερά της, προκειμένου να τη συμπαθήσει. «Και εμείς το ίδιο Θέλουμε. Πιο elevated λέξεις στα […] Το άρθρο My Style Rocks: Ο επικός καυγάς μεταξύ Βλαντή και Χατζηπαντελή – «Εγώ νόμιζα ότι έχεις χιούμορ, αλλά…» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»