Νατάσσα Μποφίλιου: “Κομπιάζω όταν πρέπει να πω ότι δεν θέλω παιδιά”

11:46 - 02/11/2023

Η Νατάσσα Μποφίλιου ήταν στο podcast του YouTuber, Fipster, όπου μεταξύ άλλων μίλησε για τη μητρότητα. Μαζί με τη Νατάσσα Μποφίλιου, στο podcast μίλησαν η Μαίρη Συνατσάκη και η Ελένη Φουρέιρα. Η γνωστή τραγουδίστρια, απαντώντας σε ερώτηση ακολούθου του Fipster, αν το γεγονός πως κάποια γυναίκα δεν γίνει μητέρα την κάνει “λιγότερο σημαντική” από μία […] The post Νατάσσα Μποφίλιου: “Κομπιάζω όταν πρέπει να πω ότι δεν θέλω παιδιά” appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποκαλυπτική Νατάσσα Μποφίλιου: «Όταν πρέπει να πω ότι δεν έχω και δεν θέλω παιδιά, αισθάνομαι ένα μικρό κόμπιασμα»

Η Νατάσσα Μποφίλιου, η Μαίρη Συνατσάκη και η Ελένη Φουρέιρα ήταν καλεσμένες στο πρώτο podcast του To άρθρο Αποκαλυπτική Νατάσσα Μποφίλιου: «Όταν πρέπει να πω ότι δεν έχω και δεν θέλω παιδιά, αισθάνομαι ένα μικρό κόμπιασμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία