Επικός Έκτορας Μποτρίνι: «Το τρως και ο Άγιος Πέτρος σου κάνει αναπάντητη στο κινητό»

21:00 - 03/11/2023

Για μια ακόμα φορά, μέσα από το «Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου» στον ΣΚΑΪ, ο Έκτορας […] The post Επικός Έκτορας Μποτρίνι: «Το τρως και ο Άγιος Πέτρος σου κάνει αναπάντητη στο κινητό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Βιτριολικός» Έκτορας Μποτρίνι: «Το τρως και ο Άγιος Πέτρος σου κάνει αναπάντητη στο κινητό»

Ακόμα μερικές βιτριολικές ατάκες πέταξε ο Έκτορας Μποτρίνι στον «αέρα» του ΣΚΑΪ. Ο σεφ, δοκίμασε τα πιάτα που είχαν ετοιμάσει οι διαγωνιζόμενοι στο «Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου» και οι ατάκες δεν άργησαν να ακουστούν στον τηλεοπτικό αέρα. Αυτή τη φορά, ο Έκτορας Μποτρίνι δοκίμασε λουκάνικα με πιπεριές, κρασί και χυλοπίτες και ξεκίνησε να λέει: «Πολύ σημαντικό όταν φτιάχνουμε μακαρόνια, ειδικά με λουκάνικα και οι σάλτσες είναι αυτές οι κόκκινες, να ανακατεύουμε όλο μαζί στην κατσαρόλα γιατί είναι πολύ πιο εύκολο για τον άνθρωπο που τα τρώει να τα κάνει όλα όπως πρέπει. Δηλαδή να τα ομογενοποιήσει όλα πολύ ωραία». Στην συνέχεια ο σεφ ανέφερε: «Εδώ βλέπουμε ότι τα έχει ρίξ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»