Γιώργος Καπουτζίδης: Ξέρω πως είναι να είσαι ένας γκέι γιος σε μια επαρχιακή πόλη – Δεν έχω πατρικό ένστικτο

23:00 - 03/11/2023

Ο δεύτερος κύκλος της σειράς «Σέρρες», η προσωπική του ζωή αλλά και το κεφάλαιο «παιδιά» ήταν τα θέματα στα οποία αναφέρθηκε ο Γιώργος Καπουτζίδης σε συνέντευξη που παραχώρησε στον Ant1 Κύπρου. Απόσπασμα της συνέντευξης που έδωσε ο Γιώργος Καπουτζίδης προβλήθηκε στην εκπομπή «Πρωινό» του Ant1 με τον Γιώργο Λιάγκα. «Τις Σέρρες τις έγραψα γιατί ήθελα να πω αυτά τα πράγματα που ήθελα με απόλυτη ειλικρίνεια και τρυφερότητα. Περισσότερο στους γκέι ανθρώπους σαν εμένα, που μεγάλωσαν στην επαρχία, αλλά και σε όλους τους υπόλοιπους για να μας ακούσετε και να μας κατανοήσετε και να μας σεβαστείτε» παραδέχθηκε, αρχικά, ο Γιώργος Καπουτζίδης. «Ετοιμάζεται δεύτερος κύκλος και νομίζω ότι ήταν μια εσωτ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καπουτζίδης: «Ξέρω πώς είναι να είσαι ένας γκέι γιος σε μια επαρχιακή πόλη»

Ο δημοφιλής ηθοποιός μιλά για τα επόμενα σχέδια του αλλά και αν σκέφτεται την πατρότητα.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Καπουτζίδης: «Ξέρω πως είναι να είσαι γκέι γιος σε μια επαρχιακή πόλη»

Ο Γιώργος Καπουτζίδης έδωσε συνέντευξη στον ΑΝΤ1 Κύπρου και απόσπασμα προβλήθηκε στην εκπομπή «Το Πρωινό». Ο ηθοποιός και σεναριογράφος μίλησε για την απόφασή του να γράψει τη σειρά «Σέρρες» και την απώλεια του Πάνου Νάτση, επίσης απάντησε αν επιθυμεί να γίνει πατέρας. «Τις “Σέρρες” τις έγραψα, γιατί ήθελα να πω αυτά τα πράγματα που ήθελα με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα